niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13352 wyświetleń

Pijane siadają do auta !

Grajewo, ul. Wojska Polskiego 24.08.2008r.

Kierująca samochodem osobowym m-ki Mercedes 39-letnia mieszkanka Białegostoku nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu i najechała na Renault Megane prowadzonego przez mieszkańca Grajewa. Kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym - miała 1,5‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.

Danowo gm. Rajgród w nocy z 24/25.08.2008r.

18-letnia mieszkanka Ełku jadąca Oplem Corsą uderzyła w przydrożne drzewo. Nastolatka była nietrzeźwa – miała ponad 1‰ alkoholu w wydychanym powietrzu, nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Ona jak i 25-letni pasażer, mieszkaniec gm. Rajgród, z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala w Grajewie, gdzie pozostają na obserwacji. W związku z tym zdarzeniem 18-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz za spowodowanie wypadku w zależności od opinii lekarza co do obrażeń ciała pasażera – do lat 3.

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Może czas wreszcie traktować pijaków za kierownicą jak petencjalnych morderców. Przecież kierownica i samochód w ręku pijanego człowieka to takie samo narzędzie zbrodni jak nóż. Sądźmy takich ludzi nie za jazdę pod wpływem alkoholu, a za usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrycieństwem i z premedytacją i karajmy z górnego wymiaru kary.

Głupotka ludzka nie zna granic ...

Co za NIEPOWAżNI I NIEODPOWIEDZIALNI ludzie żyją na tym świecie!!!!!!!!! Dzisiejsza młodzież nie ma wyobraźni i oleju w głowie jaka tragedia mogła się wydarzyć innym ludziom, którzy byliby w pobliżu w tym czasie. A gdzie był pasażer i ciekawe w jakim stanie, że pozwolił usiąść za kierownicę pijanej osobie bez prawa jazdy!!!!!!!!!!!!!!!! Widać za małe są kary w Polsce, dlatego tak się dzieje i przez TAKICH JAK ONI giną niewinni ludzie. Żal i współczucie bo więcej nic nie można powiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystarczy rekwirować pojazdy nietrzeźwym kierowcom i oddawać im gdy są już trzeźwi, oczywiście za odpowiednim wykupem - zyskaliby na tym wszyscy.

Mam nadzieję, że ta pijana dziewczyna już nigdy nie zdobędzie prawa jazdy, bo jeżeli w wieku 18-tu lat siada za kierownicę mając ponad promil alkoholu, to aż strach pomyśleć co będzie później!!!!!!!! DZIEWCZYNO!!!!!!! CO TY SOBą REPREZENTUJESZ!!!!! żAL I Aż PłAKAć SIę CHCE!!!!!!!!

do XXX: 39 lat to mlodziez??? :P

[Piszecie tak jakby trzeżwi nie powodowali wypadkow .Rozbiła auto, czachę i już ją P. Bóg ukarał,a nie zaraz morderca z nożem w ręku .Nieraz jak patrzę na zachowanie się tych trzeżwych kierowców ,to też nóż sam się w kieszeni otwiera,ale staram się zachować spokój.
Ps.nie jeżdżę po drinku.4

Do rah: Nie 39lat tylko 18 i 25. Chodziło mi o ten drugi wypadek (Danowo gm. Rajgród)

Malolata bez prawa jazdy i nie trzezwa!Powinna doskac zakaz na 5 lat,tak zeby nie mogla zrobic Prawz Jazdy!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.