wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

Śpiewające przedszkolaki

Śpiewające przedszkolaki

Śpiewające przedszkolaki z ZSM nr 2 w Grajewie

    Nasze przedszkolaki posiadają wiele talentów. Nie raz zaskakiwały nas swoją kreatywnością i pomysłowością. Tym razem postanowiły pokazać nam, że nie tylko świetnie rysują czy mają zdolności kulinarne, ale potrafią też pięknie śpiewać.  Czternaścioro z nich wzięło udział w przedszkolnym przeglądzie piosenki "Mama, tata i ja". 
    Do występu przygotowywały się pod czujnym okiem swoich pań 
z przedszkola oraz swoich rodziców. Jak zwykle nie zawiedli i zaprezentowali świetny poziom wokalny. Jury w składzie: Pani dyrektor Barbara Ciszewska, Pani dyrektor Grażyna Cudna i Pani Wioleta Zalewska musiały podjąć trudną decyzję i wybrać pięcioro uczestników, którzy będą reprezentować nasze przedszkole w miejskich eliminacjach do konkursu piosenki "Mama, tata i ja". Po długiej i burzliwej naradzie przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

    I miejsce         Anita Witkowska (grupa 0a)
    II miejsce        Aleksandra Kowalczyk  (grupa 0b)
    III miejsce        Julia Karwowska (grupa 3-latki "a")    
           I wyróżnienie    Lena Machul (grupa pięciolatki)
    II wyróżnienie    Maja Pisanko (grupa 3-latki "b")

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i odwagi, a wybranej piątce życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu naszego przedszkola. - Milena Pieloch i Amelia Borawska

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.