Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13624 wyświetleń

Pies doprowadził do sprawców

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali dwóch 16-latków, którzy ukradli dwa żeliwne grzejniki. Mundurowym w ustaleniu sprawców pomógł policyjny pies tropiący.

19 stycznia br. około godziny 15.30 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o włamaniu do jednego z domów przy ulicy Ekologicznej. Łupem sprawców padły dwa żeliwne grzejniki. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci wraz z psem, który od razu podjął trop i doprowadził mundurowych do punktu skupu złomu. Tam funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty.

Dzięki rysopisowi podanemu przez właściciela firmy sprawcy włamania zostali szybko ustaleni i zatrzymani. Okazali się nimi dwaj 16-letni mieszkańcy Grajewa. Teraz nastolatkowie za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.
KWP BiałystokKomentarze (3)

pies się domyślił, że trzeba iść na skup złomu, a policjanci nie.

hehe policjat pewnie chodzil po tesco z ulotkami czy ktos widział ukradziony złom. a ja se pale blanta i jestem zadowolonyz tego ze mamy tak dobrze działający organ ścigania wręcz cieszę sie :) a np niedawno przecież znaleziono JEDNĄ sadzonkę konopi. kurna medal sie należy całemu oddziałowi a dla konfidenta w nagrodę 2 miechy za darmo komunikacja miejska i podwójna zapomoga.. ludzie zjadamy sie nawzajem ZJADAMY sie.

Brawo aa, dobre !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.