Kultura i rozrywka

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Smerfów

26. października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie odbyło się ,,Pasowanie na przedszkolaka”. Była to pierwsza ważna uroczystość przedszkolna w grupie Smerfów. Wzięli w niej udział  również rodzice i wicedyrektor szkoły pani Elżbieta Wąsik, która dokonała symbolicznego pasowania. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały poznane piosenki, wiersze i tańce. Dzieci wykonały także trzy zadania oraz złożyły przysięgę: ,,[...]być wesołym, uśmiechniętym, aby każdy dzień był piękny, zgodnie się z innymi bawić i porządek pozostawiać, zjadać wszystko, rosnąć szybko, nie grymasić, nie marudzić i w przedszkolu się nie nudzić”.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia  otrzymały dyplomy i słodki upominek. Ostatnim punktem uroczystości były pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

fot.SP 1

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.