sobota, 25 września 2021

Kultura i rozrywka

Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie: "Ogród przyjazny przyrodzie"

Biebrzański Park Narodowy, serdecznie zaprasza do udziału w konkursie: „Ogród przyjazny przyrodzie”.


Ogrody w dzisiejszym zabudowanym świecie stają się najważniejszym siedliskiem dla wielu zwierząt, a dla nas miejscem odnowy fizycznej i psychicznej. Każdy z nas mając chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku i obowiązków chce odpocząć w pięknych dla oczu i duszy krajobrazach, w których czuje się dobrze. 
Jeśli Twój ogród jest stołówką dla owadów i schronieniem dla zwierząt oraz pachnie różnorodnymi kwiatami czy ziołami, to ten konkurs jest dla Ciebie!


Zgłoszenia można nadsyłać do 2 sierpnia 2021 r. na adres mailowy: [email protected] lub drogą pocztową: Biebrzański Park Narodowy, Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz z dopiskiem „Konkurs Ogród przyjazny przyrodzie”.
Konkurs jest skierowany do mieszkańców gmin: Wizna, Jedwabne, Radziłów, Grajewo, Trzcianne, Goniądz, Jaświły, Suchowola, Rajgród, Bargłów Kościelny, Sztabin, Dąbrowa Białostocka, Lipsk i Nowy Dwór.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
Jeśli znasz właścicieli takich ogrodów, daj nam znać.
 
W razie pytań służymy pomocą:
Anna Satkiewicz: tel. (+48) 857 383 010, Anna.Sat[email protected]
Bogdan Browarski: tel. (+48) 857 383 056, [email protected]

piątek, 24 września 2021

Spotkanie z Krówką Matyldą

piątek, 24 września 2021

Weekend seniora z kulturą w Muzeum Mleka

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.