Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10324 wyświetleń

Papierosy i spirytus w oplu

Do policyjnego aresztu trafił 50-letni mieszkaniec gminy Ełk. Mężczyzna samochodem marki Opel Vectra przewoził nielegalne papierosy zapakowane w torebki foliowe z zapięciem strunowym oraz spirytus. Łącznie policjanci zabezpieczyli 200 torebek papierosów po 20 sztuk w każdej  oraz 55 litrów spirytusu. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu wysoka grzywna.

Dzielnicowi z Prostek zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel Vectra, 50-letniego mieszkańca gminy Ełk. Podczas kontroli policjanci w bagażniku  auta ujawnili 200 torebek foliowych z zapięciem strunowym, z zawartością 20 sztuk papierosów w każdej. Dodatkowo w schowku na koło zapasowe znaleźli 6 plastikowych butelek o pojemności 5 litrów z zawartością spirytusu. W trakcie przeszukania  pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny policjanci zabezpieczyli jeszcze 25 litrów spirytusu.

50-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili policjanci mężczyzna naraził Skarb Państwa na straty w wysokości  ponad 5.000 zł. Teraz grozi mu  wysoka grzywna - KPP Ełk


Komentarze (3)

prostki zaczeli działac

dajcie ludziom godziwa prace to nie bedzie kombinacji !!!!!!!!!!!!!!!

Naraził skarb państwa na stratę 5000zł, bo nie nakarmił tych upasłych ryjów w urzedach, zusach i innych patologicznych totalnie zbędnych instytucjach wykreowanych przez skorumpowany rząd który, wymysla te instytucje by było łatwiej ukryć kaśkę która bezczelnie kradną..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.