piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10348 wyświetleń

Papierosy bez akcyzy

W trakcie służby patrolowej w okolicy skrzyżowania ulic: Kopernika i Dwornej patrol Straży Miejskiej zauważył  na niezagospodarowanej działce  torbę foliową, w której znajdowały się wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Po przeprowadzonej krótkotrwałej obserwacji terenu przyległego nie zauważono osób, które by  zbliżały się do miejsca w którym znajduje sie torba. Zgubę przewieziono i zdeponowano w Komendzie Straży Miejskiej celem sporządzenia niezbędnej dokumentacji i przekazania do UC w Łomży, który poprowadzi dalsze czynności w sprawie.

Straż Miejska

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (8)

przecierz każdy kto mieszka w grajewie wie kto handluje papierosami na pobliskim rynku czyżby nasza straż miejska niewiedziała ?

adamie kazdy wie i co z tego a powiadomic Policję oni są od aresztowań i niech w koncu to skończą, a Straż widocznie nie ma takich szerokich uprawnień. Brawo dla Straży efekty i efekty. W Warszawce jest ich dużo i mamy więcej spokoju, a tu garstka ale tez działa.

moze straz miejska jak w innych miastach zacczni kontrole czym to w piecach ludzie pala bo tam i plastik i szmaty i takie tam inne a smrod okropny ze ho ho

a jakby ktos sie zblizyl do tej torby to co?? jak udowodnicie ze to jego? ktos bedzie prowadzil obserwacje tej osoby przez kilka godzin zeby sprawdzic czy papierosy spali/sprzeda/odda UC

TE adam a to może twoje były co? czego piszesz głupoty?? Uważasz sie za inteligenta pisząc takie rzeczy? Żal mi ciebie. zastanów sie co piszesz Ci ludzie nie kradną też w jakis sposób chcą sobie zarobić. Ty to taki jesteś czysty? nie masz tam nic na sumieniu czasami?? może sie pochwalisz co??

Właśnie zastanawiające.. codziennie w rejonie rynku sprzedają papierosy i alkohol z za wschodniej granicy. A straż miejska jest zaskoczona??? .. Panowie z Grajewa, którzy już nawet zajęli się rozwożeniem alkoholu i papierosów po okolicznych wsiach działają w najlepsze i się śmieją, że władze mogą im n... I gdzie tutaj mowa o działaniu słóżb pożądkowych na poziomie zachodniej europy??? A obiboki z dużymi głowami w czarnych samochodach jeżdzą po Grajewie i udają biznesmenów. To po prostu parodia.

Ja jestem za zwiększeniem uprawnien dla straży miejskiej . I zwiększeniem etatów ponieważ jest ich za mało a przestępców przybywa.
Należałoby wybudować piękńą izbę wytrzeżwień. i wtedy w Grajewie byłoby naprawdę fajnie.

Popieram Ci ludzie pracuja jak kazdy a moze i nawet ciezej calymi dniami dreptac w kolko czy slonko czy mroz Nie kradna ani nie wyzadzaja nikomu krzywdy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.