piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

Otrzęsiny klas pierwszych


Dnia 28 października br. zgodnie ze szkolną tradycją odbyły się prawdopodobnie ostatnie otrzęsiny klas pierwszych.

Uroczystość ta ma na celu przyjęcie pierwszaków do grona gimnazjalistów oraz ich wzajemne poznanie. Jak przystało na wagę tego święta udział wzięli uczniowie klas pierwszych razem ze swoimi wychowawcami. W skład jury wchodziły Panie: Barbara Ciszewska - dyrektor, Aneta Dąbrowska oraz Pan Marek Sarnacki. Nad właściwym przebiegiem uroczystości czuwała Pani Anna Wróblewska wraz z przedstawicielami klasy 2 gimnazjum.

Jak co roku klasy pierwsze miały przedstawić siebie poprzez przygotowane konkurencje. Zadaniem ich było zaprezentowanie też hasła klasy oraz stroju. Ponadto uczniowie klas drugich zorganizowali kilka pełnych humoru zabaw młodszym kolegom i koleżankom. Zarówno uczniowie jak i wychowawcy aktywnie uczestniczyli w imprezie. Nauczyciele brali udział w konkurencjach pt. "Taniec z wychowawcą" oraz "Hula Hop Hop", co było niezwykle emocjonujące i utwierdziło młodych w przekonaniu, że nauczyciele "dwójki" są "fajni". W jednej z zabaw uczeń z klasy miał za zadanie wyłowić jabłko z miski z wodą bez pomocy rąk. Po minach uczniów wyraźnie było widać, że byli baaardzo zadowoleni :)

Żadna z klas nie przegrała, bowiem liczyła się dobra zabawa, zaangażowanie i duch walki. Podsumowując można stwierdzić, iż pierwszaki udowodniły, że są zgraną grupą i od tego momentu mogą śmiało nazywać się uczniami z SUPER DWÓJKI, która przekazuje wiedzę z najwyższej półki. Stanowczo można powiedzieć, że to już prawdziwi gimnazjaliści.


Klaudia Czerwonka, SU ZSM nr 2 w Grajewie

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.