Wiadomości

OSP. Oddali hołd zmarłemu strażakowi

27 września 2022 r. o godzinie 18:00 druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie zebrali się na placu remizy OSP aby oddać hołd zmarłemu podczas służby koledze, druhowi OSP Balice, a także dwóm rannym druhom z tej jednostki, którzy zostali poszkodowani podczas działań ratowniczych. 

 

Druhowie OSP Balice zostali potrąceni przez nadjeżdżający samochód w trakcie udzielania pomocy poszkodowanym w wypadku drogowym.

 

Cześć Jego pamięci!


Apelujemy do kierowców aby stosowali się do znaków pokazywanych przez strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w trakcie kierowania ruchem drogowym.

 

 

Pamiętaj!

  • To, że wstrzymujemy ruch drogowy, to nie jest nasze „widzi mi się”, tylko względy bezpieczeństwa osób poszkodowanych oraz naszego.
  • To, że są rozstawione stożki ostrzegawcze lub rozwieszona taśma ostrzegawcza znaczy, że masz ich nie przekraczać dla własnego bezpieczeństwa lub żeby nie przeszkadzać w trakcie działań ratowniczych. Robienie zdjęć za taśmą lub sprawdzanie co się stało nie jest warte narażania swojego życia lub zdrowia.
  • To, że strażacy nie wystawiają mandatów jak policja nie uprawnia kierowców do niestosowania się do znaków pokazywanych przez nas na drodze.
  • To, że blokujemy ruch drogowy lub prowadzimy inne działania ratownicze nie uprawnia Was do ubliżania nam. Bo zamiast spędzać czas z rodziną lub znajomymi niesiemy pomoc ratując Wasze życie lub mienie.

 

OSP Grajewo 

 

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Morsy mają swojego Mikołaja

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Dziecko połknęło bombkę choinkową

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.