sobota, 2 lipca 2022

Sport

  • 8 komentarzy
  • 14290 wyświetleń

"Orlik" oblegany

Po miesiącu funkcjonowania nowy kompleks sportowy „Moje Boisko – ORLIK 2012” cieszy się dużą popularnością. Od pierwszych dni, co było do przewidzenia, wszystkie boiska są wykorzystywane. Animatorem sportu grajewskiego Orlika jest Wojciech Kowzon.

- Jak dotąd nie napotkaliśmy na utrudnienia, czy nieprzewidziane sytuacje, których byśmy na bieżąco nie rozwiązali. Korzystający ogólnie starają się przestrzegać przepisów zawartych w regulaminie. Potrzebny jest montaż tzw. piłkochwytu w miejscu, gdzie przechodzą użytkownicy, co zostanie zrobione już niebawem. Można dodać, że na płyty boisk wchodzi się tylko w obuwiu sportowym (oczywiście bez metalowych wkrętów), a rezerwacji dokonujemy tylko z tygodniowym wyprzedzeniem. Najpopularniejsze dyscypliny sportowe jak na razie to piłka nożna, koszykówka oraz tenis ziemny – powiedział nam Wojciech Kowzon


Numer telefonu do kontaktu z opiekunem kompleksu  - 0785 926 098 (pn. – pt., g. 13.00 – 20.00; rezerwacje - osoby dorosłe)

(fot.e-Grajewo.pl)

Komentarze (8)

jeszcze jeden taki kompleks w północnej części miasta

no i bardzo fajnie....

więcej takich obiektów nam potrzeba w Grajewie

na centrum moglibyście coś zbudowac nie daleko biedronki jest duz plac po dawnej firmie

Nie razie w planach nie ma żadnego nowego obiektu typu "orlik"

Ekstra, super, wypas!!!! Na takim obiekcie aż chce się człowiekowi ruszać :)))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.