Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10479 wyświetleń

Opel zapalił się na Szpitalnej

14 lipca br. około godz. 9.40 dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Opel Astra na ulicy Szpitalnej w Grajewie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp PSP. Jak potwierdza zastępca komendanta A. Lichota - działania ratownicze strażaków polegały na podaniu jednego prądu piany ciężkiej na ognisko pożaru. Mimo szybkiej interwencji, spaleniu uległo nadwozie pojazdu.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Na szczęście nikomu nic się nie stało - osoby podróżujące wyszły samodzielnie z płonącego samochodu.


fot. e-Grajewo.pl
 

Komentarze (5)

terorysci w grajewie

A może mechaniki mają złote rączki

co sie dzieje w tym grajewie

Cztery miesiące temu dałem do wymiany pompie paliwa w znanym Warsztacie w grajewie, po zrobieniu i odebraniu auta pojechałem w trasę przy wyprzedzaniu przewód paliwa spadł od pompki mało brakowało o wypadek, żenada że takie osoby prowadzą warsztaty.

Strazacy podali jeden prad piany ciezkiej na ognisko pozaru; wszystko inne mozna zniesc ale jeden prad to juz za duzo, a moze powinni pod dwa prady. Czy prad to dawny waz strazacki??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.