sobota, 18 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 6429 wyświetleń

Ola w łotewskiej telewizji!

Ola w łotewskiej telewizji!
        Młodziutka solistka z Miejskiego Domu Kultury w Grajewie - Aleksandra Czaplicka, prowadzona przez panią Ewelinę Kamińską, odniosła kolejny zagraniczny sukces.

Na Festiwalu "APRILIA PILIENI”, który odbywał się od piątku do niedzieli (25-27.04.2014r.) w Bauska na Łotwie wokaliści i tancerze walczyli o zdobycie nagrody głównej- Muzycznej Parasolki. Skład komisji oceniającej występy tworzyli reprezentanci: Łotwy, Litwy, Białorusi, Rosji, Estonii i Polski. Ocena jury była jawna- bezpośrednio po każdym występie przydzielano punkty. Maksymalnie „dziesiątki” trafiały się bardzo rzadko, tym bardziej cieszyły uzyskane przez naszą reprezentantkę. Ola otrzymała aż 6 "dziesiątek” czyli wywalczyła I miejsce na festiwalu!

Relację z koncertu galowego „APRILIA PILIENI” pokaże łotewska telewizja, fragmenty przedstawi także TVP Info. Występy będzie można również znaleźć na Youtube.

Serdecznie gratulujemy!
MDK

 

 

Komentarze (2)

Gratulacje Olu!Jesteśmy z Ciebie dumni!

Brawo Ola, to naprawdę wielki sukces, okupiony wielką pracą. Gratulacje Olu.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.