poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 14533 wyświetleń

Okradali swoich z zakupów

Białostoccy policjanci zatrzymali sprawców włamań do samochodów zaparkowanych na terenie centrów handlowych w Białymstoku. Mężczyźni z aut kradli między innymi sprzęt RTV, AGD oraz artykuły spożywczo-przemysłowe.

W ostatnim czasie, w Białymstoku policjanci odnotowali kilka kradzieży z włamaniem do samochodów zaparkowanych na terenie miejscowych galerii handlowych. Pokrzywdzonymi w tych zdarzeniach byli obywatele Białorusi, którzy w lokalnych centrach robili zakupy, pozostawiając je w swoich autach. Policyjne ustalenie wskazywały, że sprawcami tych przestępstw mogą być te same osoby. W miniony wtorek, około godziny 15.00 funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku prowadząc czynności w tej sprawie na terenie parkingu podziemnego jednej z galerii zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej włamali się do osobowego forda galaxy, skąd zabrali telewizor i płytę kuchenną o wartości około 1600 zł.

Pokrzywdzonym był 26-letni obywatel Białorusi. Sprawcami tego włamania okazali Białorusini w wieku 37 i 28-lat. Mundurowi w land rowerze, którym poruszali się mężczyźni znaleźli skradzione przedmioty należące do 26-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni odpowiadają także za inne tego typu włamania. Łupem sprawców padał sprzęt RTV, AGD oraz inne artykuły spożywczo-przemysłowe pozostawiane w samochodach. Mężczyznom postawiono 6 zarzutów. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do Prokuratury Południe w Białymstoku. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.– www.podlaska.policja.gov.pl

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (2)

Michalczewsky ma zawsze racje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.