poniedziałek, 25 października 2021

Oferty i promocje

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o przetargu
Burmistrz Szczuczyna informuje, że Gmina Szczuczyn ogłosiła przetarg na „Budowę sieci wodociągowej do gospodarstw kolonijnych w miejscowościach Milewo i Szczuczyn”. Zakres planowanych prac przewiduje wykonanie około 2,6 km sieci wodociągowej zasilającej w wodę pitną gospodarstwa, które dotychczas nie posiadały możliwości korzystania z sieci wodociągowej położonej na terenie Miasta i Gminy Szczuczyn.

Szczegóły planowanej inwestycji zawiera ogłoszenie oraz dokumentacja przetargowa zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie www.um.szczuczyn.pl w zakładce „Przetargi”. Dodatkowe informacje o prowadzonym postępowaniu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, pokój nr 7. Osobą uprawnioną do udzielania informacji jest P. Waldemar Filipkowski. 

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na budowę sieci wodociągowej do gospodarstw kolonijnych w miejscowościach Milewo i Szczuczyn

środa, 20 października 2021

Jesień z "Hymon" - 1kW za 1600 zł

środa, 20 października 2021

Dagrasso zaprasza na jesienne promocje!

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.