niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 18 komentarzy
  • 13552 wyświetleń

Od 1 marca czynny „Orlik”

Od dnia 01 marca 2009 r. /niedziela/  zostaje otwarty dla społeczności lokalnej kompleks boisk sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” usytuowany przy Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie .
Chętni do korzystania z boisk zobowiązani są zapoznać się z „Regulaminem korzystania z kompleksu boisk – ORLIK 2012”, który reguluje między innymi godziny otwarcia dla chętnych, sposób bezpiecznego korzystania i zachowania się na obiekcie.


Regulamin (*.doc)
Harmonogram (*.doc)

Przedstawiam harmonogram godzin pracy w miesiącu marcu – Animatora Sportu, którym jest Pan Wojciech Kowzon. Animator Sportu pełni funkcje organizatora zajęć na kompleksie i w godzinach jego pracy młodzież do 15-go roku życia może przychodzić bez pełnoletniego opiekuna. W tych godzinach na jednym z boisk (zgodnie z harmonogramem) nie będzie  można dokonywać rezerwacji. Rezerwacji będzie można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach:  13.00-21.00. Telefon kontaktowy zostanie podany w piątek – 27 lutego 2009 r. - informuje  Marzena Joanna Sulkowska


Numer telefonu do kontaktu z opiekunem kompleksu  „Moje Boisko – ORLIK 2012”   kom. 0 785 926 098
-  czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 13.00 – 20.00


sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (18)

znów otwierają? Już raz przecież otwierali!!!

zeby przyjsc po grac z kumplami z osiedla to bedzie trzeba zamawiac godzine i bedzie trzeba cos za ta godizne placic ?

można się zapisać na jakąś godzinę, bo z pewnością będzie jak na razie dużo chętnych jeżeli ktoś wie poproszę o jakieś info.... w komentarzach

Do qqq;
To było otwarcie ogólne dla uczniów ZS2, a teraz otwierają dla wszytkich.

czy to jest płatne??

z tego co wiem na administratora Orlika winien być ogłoszony publiczny konkurs. Czy takowy się odbył?

do polityk: z tego co wiem, wiesz niewiele.

jak zwykle mialo byc dlamisat jest dla jednostki;/ po co wogle bylotobudowac? taki wydatek dla jednej szkoly.. jak zawsze inaczej..

No CHF credits: jak wiesz to podzie sie inf. a nie głupa walisz

a z politykiem się zgodze

do wszystkich pytajacyh.prosze przeczytac dokladnie regulamin

Regulamin regulaminem a harmonogram zawiera inne godziny otwarcia chyba każdego dnia (z wykluczeniem sobót i niedziel) Orlik powinien być otwarty od 15 do 21. Dlaczego też harmonogram ułożony jest tak a nie inaczej ? np tylko do 18 ? Czyżby ktoś brał kasę za pół roboty ?

a do roboty się weź ekspercie jeden, uczciwcu grajewski, ekspercie życiowy, polactwo - to najgorsza choroba w tym mieście. Każdy każdego kontroluje.

Orlik będzie za darmo dla każdego mieszkańca Grajewa. Będzie otwarty do godziny 21. Zarówno w sobotę jak i niedzielę . Należy jedynie wcześniej umówić na konkretną godzinę ... Telefon do rezerwacji jest podany ...

ja pierdziu jaki regulamin. nie bedzie mozna spokojnie w kosza pograc bo ... bedzie przeszkadzac ze pilka sie za glosno odbija :/ porażka

ZAPRASZAMY LO 1 WPADAJCIE TO SIE W SPORCIE PODCIAGNIECIE!

prosze zeby ten komentarz sie pojawil ten caly orlik to bedzie tylko dla tych przemadrzalych uczniow madruskow z tej szkoly albo licealistow zreszta do czego oni sie nadaja bojsko jest dla tych co naprawde chca pograc a nie dla tych co sie madrza i nic niepotrafia i tyle tego.

nie sądze żeby tobło płatne

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.