Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 14023 wyświetleń

Nowy szef sanepidu

W dniu  19 grudnia 2011 r. w trakcie Sesji Rady Powiatu Grajewskiego Starosta Grajewski Jarosław Augustowski wręczył p. Jerzemu Janowi Niklińskiemu akt powołania z dniem 1.01.2012 r. na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grajewie (dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej).
 
 Pan Jerzy wygrał konkurs ofert ogłoszony z powodu odejścia na emeryturę p. Włodzimierza Zaborowskiego.
 
 
To starosta decyduje, kto kieruje lokalnym sanepidem. Nowy sposób powoływania dyrektora tej instytucji zapisano w projekcie tzw. ustawy kompetencyjnej.

 
 
 

Komentarze (12)

czyżby ze Szczuczyna?

ginekolog w sanepidzie to tylko w Polsce takie rzeczy mogą sie dziać

Grajewiacy nic nie warci?

Gratulacje. Facet nadzwyczaj rozsądny, może i rozsądek do tej instytucji wróci? Szczuczyniak- ale rodzinne związki z Grajewem są oczywiste.

Szczuczyn górą !!!

Sąsiedzie szczerze gratulujemy. Powodzenia!

Jak zwykle Szczuczyn rządzi!!!!!!!!!!!!!!
Czy w Grajewie nie ma nikogo odpowiedniego na to stanowisko? Wszystkie "stołki" obejmują ludzie ze Szczuczyna, to chyba coś nie tak- nie ujmując nic panu Niklińskiemu bo osobiście darzę tego pana szacunkiem!!

Szczuczyn , Grajewo kur... ludzie z tego samego powiatu czy nie dosyć jeszcze macie wojen na świecie jeszcze walczcie ze sobą na własnym podwórku zamiast wspólnie działać to wy narzekacie kto z jakiej wioski pochodzi ludzie .. "dajta pokój "

Jeśli wygrał "konkurs" , to kto jeszce przystępował do konkursu?

Dziwny kraj, dziwne powiaty i województwa - poco darmowe pieniądz wyrzucane w .. . Jak to się mówi ręka rękę myje. Albo inaczej, choć w kontekście oryginału przeznaczone dla innej treści, lecz adekwatnej do chwili obecnej "... Cicho - Sami Swoi..."

gratulacje!pan doktor jest mądrym człowiekiem na właściwym miejscu!bardzo dobrze,ze tacy ludzie reprezentuja takie stanowiska!

Szkoda,że wody w Grajewie nie da się już pić.To wymaga jakiejś interwencji z góry! Czyżby zmowa lekarzy przeciwko ludności powiatu grajewskiego?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.