poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11211 wyświetleń

Nowy sprzęt od Fundacji

   Przedstawiciele Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego przekazali dzisiaj 13.07.07r. w użytkowanie personelowi grajewskiej placówki kolejne urządzenia. Dla oddziału chirurgicznego nowoczesny przyrząd diagnostyczny – rektoskop oraz przenośnik taśmowo – rolkowy wykorzystywany na oddziale ratunkowym, służący do przenoszenia pacjenta po zabiegach oraz zapewniający niezbędną ochronę pacjenta przed urazami w trakcie przemieszczania.

"Jestem dumna z faktu , że mieszkańcy Grajewa i całego powiatu tak poważnie traktują pomoc dla Szpitala. Aktywnie uczestniczą w każdej prowadzonej przez Fundację akcji mając świadomość, że każda złotówka jest bardzo cenna. Szpital to nasza wspólna sprawa" – cieszy się Prezes Zarządu Fundacji A. Rutkowska


 Zarząd i Rada Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie wspierali działania Fundacji w minionych miesiącach i w ten sposób pomagali grajewskiemu szpitalowi. 
   Fundacja kilkakrotnie prowadziła akcje zbiórek funduszy na realizację celów statutowych. Jesteśmy zbudowani ofiarnością wielu osób, a także zaangażowaniem coraz liczniejszego grona naszych sojuszników. Pragniemy poinformować, że w trakcie przeprowadzonych w tym roku kwest fundacja zgromadziła środki w łącznej kwocie 16731,56 złotych. Sama kwesta w trakcie „Dni Grajewa 2007” zakończyła się wspaniałym wynikiem 9355,20 złotych. Te dane świadczą, że lokalny patriotyzm grajewian i gości godzien jest podziwu. Dziękujemy wszystkim osobom kwestującym, pracownikom szpitala świadczącym usługi medyczne podczas festynu oraz innym osobom, które wspomogły działania Fundacji.
  Ze zgromadzonych dotychczas środków Fundacja zakupiła w ostatnim czasie czytnik płytek dla potrzeb laboratorium, rektoskop dla oddziału chirurgicznego i przenośnik taśmowo – rolkowy wykorzystywany na oddziale ratunkowym. Aktualnie Fundacja gromadzi środki na zakup aparatu USG.
Prosimy wszystkich o dalszą współpracę, dzięki której społeczność lokalna jeszcze ściślej zintegruje się wokół szlachetnej idei, a grajewski szpital będzie lepiej służył wszystkim pacjentom.
   

Galeria zdjęć

FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZPITALA GRAJEWSKIEGO
19-200 GRAJEWO, ul. Strażacka 6B
tel. (086) 273-84-63  fax. (086)273-84-62

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (1)

oprócz sprzętu potrzebne jest większe zaangażowanie pracowników służby zdrowia na wszystkich szczeblach w niesieniu pomocy, bo na dzień dzisiejszy tego brak.Kwitnie znieczulica i arogancja.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.