sobota, 21 maja 2022

Kraj

Nowy Aquapark Suwałki

Profesjonalny basen pływacki, zjeżdżalnie, bicze wodne, kaskady i sauny czekają na miłośników wodnych zabaw

21 grudnia o godz. 17 Aquapark Suwałki przy ulicy Jana Pawła II 7 został uroczyście otwarty. Podlascy miłośnicy wodnych atrakcji w Druskiennikach od dziś mogą korzystać z suwalskiego aquaparku.

Nie zabraknie tam biczy wodnych, kaskad, gejzerów, parasoli wodnych i wielu innych atrakcji. Specjalnie dla dzieci przygotowano ogrzewany basenik z tryskającym wodą grzybkiem. Jest też basen do nauki pływania.

Aquapark oferuje też dwutorową zjeżdżalnię rodzinną oraz rurową zjeżdżalnię otwartą. Są też dwie zjeżdżalnie o długości powyżej 100 metrów. Znajdziemy tu również profesjonalny basen pływacki z trybuną na ponad 300 osób.

Można tu też odpocząć w saunach, czy grocie solnej. Cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aquapark Suwałki znajduje się niedaleko miejskiego odcinka drogi krajowej nr 8. Będzie czynny codziennie od godz. 6 do 22. Ceny mają być nie tylko dużo niższe od tych w litewskich Druskiennikach, ale także różnić się od cen w podobnych, mniejszych obiektach w okolicznych miastach.  www.poranny.pl

 CENNIK

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.