niedziela, 5 lutego 2023

Oferty i promocje

Nowość! Naturalny serek

Nowość! Naturalny serek z Mleczarni od SM MLEKPOL.

 

Producent z Grajewa wprowadza nowy produkt. Pod istniejącą na rynku od marca 2016 r., marką Mleczarnia można już kupić śmietankowy serek naturalny do smarowania.

Mleczarnia to nowa linia produktów SM MLEKPOL dla kanału HoReCa.

Pierwsza marka specjalnie dedykowana dla hoteli, restauracji, cateringu. Mleczarnia to tradycyjny polski smak doceniany przez najlepszych szefów kuchni. Od marek Premium różni je cena dedykowana specjalnie zbiorowemu żywieniu.

 

Serek Mleczarnia dostępny jest w wiaderkach o pojemności 1kg, z poręcznym uchwytem. Świeżość produktu zapewnia dodatkowa folia ochronna umieszczona pod pokrywką wiaderka. Serek śmietankowy naturalny to produkt niezbędny w każdej kuchni - idealny do naleśników, sosów, ciast, deserów. Jest nie tylko smaczny, wygodny w użyciu ale przede wszystkim zdrowy. Zawiera wiele cennych składników odżywczych. W 100 gramach dostarcza znaczną ilość białka - ok 6 %, tłuszcz o unikalnym składzie - ok 23%, niewielką ilość cukru - ok 3,9% oraz witaminy i sole mineralne.

 

Mleczarnię wyróżniają charakterystyczne opakowania w kratkę. W marcu producent z Grajewa pod marką Mleczarnia wprowadził na rynek mleko o dwóch zawartościach tłuszczu: 2% i 3,2%.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.