środa, 26 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 1563 wyświetleń

Nowe pracownie językowe w Zespole Szkół w Szczuczynie

W ramach realizacji Projektów Unijnych: „Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim” oraz  „Kształcenie zawodowe kluczem do sukcesu na rynku pracy” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 w Zespole Szkół w Szczuczynie powstały dwie pracownie językowe, które zostały doposażone w nowoczesny i nowatorski sprzęt, który sprawia, że nauka języka obcego staje się bardziej efektywna.

 

Pracownie zostały wyposażone w panele lektorskie wraz z dotykowymi monitorami sterującymi oraz aktualnym oprogramowaniem oceniającym poprawność fonetycznej wymowy, a stanowiska uczniów w słuchawki i mikrofony.

 

Jest to sprzęt, który ułatwia przygotowanie ucznia do nowych wymagań maturalnych, ale przede wszystkim rozwija umiejętności językowe, produktywne jak i receptywne. -  informuje Łukasz Kowalski  dyrektor Zespołu Szkół w Szczuczynie 

Wartość zakupionego sprzętu to 72 599 złotych.  

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Informacja o feriach zimowych w GCK (II tydzień)

Komentarze (3)

Fajnie , szkoda że za moich czasów takich nie było

Miód na uszy takie informacje. Wszelkie działania rozwijania się szkoły na wielki plus!
"Żeby język giętki był..."
Gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.