Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13382 wyświetleń

Nocna awantura w Rajgrodzie

Nocna awantura w ośrodku wypoczynkowym „Łabędź” w Rajgrodzie. Policjanci zatrzymali czterech najbardziej krewkich awanturników. Teraz młodociani chuligani odpowiedzą przed sądem za znieważenia funkcjonariuszy na służbie za co grozi kara pozbawienia wolności do roku czasu.

W nocy z 2 na 3 sierpnia br. właściciel ośrodka wczasowego zawiadomił oficera dyżurnego KPP w Grajewie, że grupka pijanych nastolatków zakłóca ciszę nocną.

- Ponieważ uwagi właściciela nie poskutkowały, a młodzież zachowywała się coraz bardziej agresywnie, postanowił on poinformować policję – relacjonuje mł. asp. Andrzej Łagodziński, oficer prasowy KPP w Grajewie.
 
Przybyli na miejsce policjanci w trakcie interwencji zostali znieważeni wulgarnymi słowami, a ponieważ agresja 7-osobowej grupy rosła, funkcjonariusze zostali zmuszeni do użycia środków przymusu bezpośredniego.

Czterech najbardziej agresywnych awanturników zostało zatrzymanych, wszyscy to 18 - latkowie, wśród nich są dwie dziewczyny.Wszyscy byli pijani, w wydychanym powietrzu mieli od 1 do 1,5 promila alkoholu. Troje zatrzymanych to mieszkańcy Białegostoku, jeden z awanturników mieszka w Klepaczach

Zatrzymanym osobom po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione zarzuty znieważenia funkcjonariuszy na służbie za co grozi kara pozbawienia wolności do roku czasu.

Niestety w okresie wakacji w ośrodkach wypoczynkowych często dochodzi do awantur, pobić czy kradzieży. Wypoczynek poza domem, alkohol i narkotyki to najczęstsze przyczyny młodzieżowych wybryków. Policja zapewnia, że jest przygotowana na takie sytuacje, a każdy kto łamie prawo zostanie zatrzymany i ukarany. 

- Żadne postępowanie niezgodne z prawem nie biędzie przez nas tolerowane, a okoliczność pozostawania pod wpływem alkoholu nie tłumaczy chamskiego zachowania – dodaje Andrzej Łagodziński.


e-Grajewo.pl


Komentarze (7)

a ja się ciekawiłem co to tak jeździ na sygnale w nocy:P

No niestety niektórzy wypiją dwa piwa i są kozakami na całą gminę a nawet coś się stanie to mama i tata pomogą bo są kimś . POZDRO.

nie umiesz pić nie pij.wódki nie przepijesz

na labedziu jest lipa kiedys tez bylem i zawsze tam sa ludzie ktorzy stwarzaja problemy a perosnel nie potrafi udzielic pierwszej pomocy gdy zwrocimy sie do nich z prosba by nam pomogli w powstrzymaniu awanturnikow. ŁABEDŹ TO JEDNA WIELKA LIPA

łabeż hmm a tam przypadkiem policja z bialego sie nie zatrzymuje na noc? ciekawe ciekawe

Zawsze śledzie na "gościnnych występach" syfu narobią. :/

Zeby to byli nasi to by nic nie zrobili bo to same śli....... a Ci z Białego to jadą ostro, gdyby tak nasi byli w tym obcykani to by u nas w Grajewku był spokój a tak to lipa i to wielka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.