poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12735 wyświetleń

Nietrzeźwy weekend

W miniony weekend grajewscy policjanci zatrzymali aż 16 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W miniony weekend grajewscy policjanci na drogach powiatu zatrzymali aż 16 nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą okazał się 33-latek kierujący volkswagenem golf. Alkomat wykazał u niego ponad 3,2 promila alkoholu. Pozostali zatrzymani  mieli od 0.3 promila do ponad 3 promili alkoholu w organizmie.

Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą teraz przed sądem.

Przypomina że, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem. Kolejny raz apelujemy o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę po alkoholu. Nietrzeźwi kierujący,  nie tylko narażają swoje zdrowie i życie, ale przede wszystkim stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu.  - info KPP w Grajewie

 

Mundurowi z Moniek zatrzymali na drodze krajowej numer 65 volkswagena. Jego kierowca miał ponad 1.3 promila. Białostoccy policjanci skontrolowali w Wasilkowie trzeźwość 28-latka jadącego fordem. Wynik badania alkomatem wykazał blisko promil. Wszyscy zatrzymani pijani kierowcy stracili prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

We wszystkich podlaskich powiatach policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. W niespełna 2 godziny funkcjonariusze zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. – www.podlaska.policja.gov.pl

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (2)

Policja to już nic innego nie robi tylko zajmuje się łapaniem nietrzeźwych kierowców, szczególnie rowerzystów. To podnosi im statystyki wykrywalności. Zero wykrywalności kradzieży.Nie czuję sie bezpiecznie w takiej sytuacji. Na drodze jedziesz w miarę pewnie a jak wysiądziesz z samochodu to dostaniesz w mordę.

no najlepiej zeby wcale nie lapac pijanych niech dalej sieją grozę na polskich drogach i zabijają niewinnych ludzi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.