wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 12513 wyświetleń

Nieprzekupny Policjant

Za jazdę w stanie nietrzeźwości i próbę przekupienia policjanta odpowie zatrzymany przez grajewskich policjantów 30-letni kierowca golfa. W miniony piątek około 20:25 policyjny patrol z Grajewa na trasie z Mścich do Radziłowa zatrzymał do kontroli drogowej Kierowcę vw golfa. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 30-letni mieszkaniec pobliskich Słucz jest pijany. Urządzenie w wydychanym przez niego powietrzu wykazało prawie 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych usiłował wręczyć policjantowi 250 euro. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Zabezpieczone zostały również wręczane przez niego pieniądze. Za swoje wyczyny odpowie przed sądem.

podisnp. Andrzej Baranowski


poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (14)

nie nawidzę pijanych kierowców ,to trzeba tępić.

BRAWO GRAJEWSKA POLICJA TAK TRZYMAC

nie badzmy tacy naiwni!!!!

na co on liczył? stawki są o wiele wyrzsze może 1000 by wystarczył

mógł wźiąść te 250 euro by miał na benzyne buahaha

Czytanie o kamikadze za kierownicą, jeży włos na głowie a wyobraźnia rysuje pretendenta na zabójcę. Tyle mówi się i pisze, kontroluje i karze, lecz nie dociera to do tych, którzy jutro znów poddadzą się próbie wytrzymałości głupoty i w oparach alkoholowych będą zmierzać z uciechą do domów….! Czy dojadą? Ten uważając, że policja śpi, bo nie widział ich na piwku, przedostawał się nocą jak kłusownik z pętlą na własnej szyi. Czy nie przepite 250 euro mogło wystarczyć mu na wykupienie bezpiecznej drogi, czy tylko na bilet w jedną stronę bez przesiadki do św. Piotra? To pytanie zadajmy dla tych, którzy jeszcze dziś są trzeźwi przed jutrzejszą jazdą do baru. Trzydzieści lat życia na darmo, mogło zaowocować tragedią nie tylko rodziny, która wychowując takiego straceńca ponosi odpowiedzialność, ale i osób niewinnych. Cytując tu czeski film widzi się wyraźnie: ”Gdyby głupota miała skrzydła, to latałaby jak gołębica”. Postawę godną stróżów prawa coraz częściej zauważamy w pracy policji. Chwała im za to, że coraz częściej są tam gdzie być powinni choć nie zawsze są pewni swojego bezpieczeństwa i adekwatnych zarobków. Kopirajter.

U grajewskich ruchowców stawka jest nieco wyższa, a mianowicie 250 dolarów od jednego kółka, a ile pojazd ma kół ? Oczywiście 6 : cztery jezdne, jedno zapasowe i koło kierownicy.
Tak więc facet za mały przelicznik zastosował.

Chyba ten polocjan jest młody dopiero zaczyna i może bał sie przyjąć tej łapówy

Gdybym był policjantem,też bym nie wziął...250 euro?Jak można tak nisko cenić wysiłek Naszej policji ;P Gdzieś tak dopiero od 500 powinno się zaczynać negocjacje ;D

Nie dziwcie się Policjant był dopiero po szkółce i spanikował. Za rok już oczeźwieje, gdyż będzie chciał zmienić samochód z P:oloneza na audicę.

włąsnie ten policjant co tam był to pracuje juz bardzo długo we grajewie i nie jst młodym i niema poloneza ..i ty mówisz ze jestes znawco tematu hahahaha nie rób z siebie posmiewiska

HA HA HA WCZORAJ WIDZIALEM W MOTORZE CO DRUGI DZIEń W POLSCE POLICJANT ZATRZYMUJE PIJANEGO KOLEGę ZA KIEROWNICą

,,Nieuwazany Tadeusz-a skad Ty wiesz że ruchowcy biorą 250 dolarow za jedno kółko.Czyżbyś już podpadał ,że jesteś takim ekspertem.To jest takie żenujace

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.