Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9250 wyświetleń

Nielegalnie wytwarzał papierosy

Nielegalnie wytwarzał papierosy

Policjanci z Augustowa wspólnie z funkcjonariuszami z suwalskiej skarbówki zatrzymali 60-latka, który nielegalnie wytwarzał wyroby tytoniowe. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Ustalenia funkcjonariuszy z Wydziały Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz Służby Celno-Skarbowej  z Suwałk doprowadziły do ujawnienia nielegalnego procederu w Augustowie. W piwnicy 60-letniego mężczyzny w miniony czwartek mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli 76 kg suszu liści tytoniu oraz 6,8 kg pociętego tytoniu, z którego można wytworzyć 6.800 sztuk papierosów. Ponadto w ręce funkcjonariuszy wpadła specjalistyczna maszyna do cięcia tytoniu o wartości 7.000 złotych, waga elektroniczna oraz 1.700 sztuk torebek foliowych. Nielegalny wyrób papierosów naraziłby Skarb Państwa na straty w wysokości około 41.000 złotych. 60-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara grzywny.

 

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (4)

W wieku to niepotrzebnie się przyznał bo tabakę można stosować do kadzenia żeby wygonić złe duchy z domu
i sąsiedzi to potwierdzą.

trzeba dawac na kreche to i biznes bedzie sie krecil a tak to z ucha strzelaja heh

I zabiorą mu chleb , jego sposób na kasę .

szkoda bo pewnie były lepsze niż z fabryki i bez magicznych dodatków

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.