sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10524 wyświetleń

"Niech zstąpi Duch Twój ..."

 19 maja br. odbył się spektakl religijny o życiu błogosławionego Jana Pawła II w wykonaniu Grupy Teatralnej Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

 GALERIA ZDJĘĆ

Grupa, a także scenariusz został przygotowany przez Piotra Akackiego. Opiekę objął ks. Serafin Kaliszewski wikariusz tejże parafii.

 


Komentarze (6)

Brawa dla młodzieży,szkoda że ksiądz proboszcz tego nie docenia :( Mógłby wspomóc trochę SWOJĄ młodzież a nie tylko wymagać.Moja mama zawsze mówiła-"daj to co trzeba i dopiero wymagaj "

Wielkie gratulacje i słowa uznania dla całej grupy! Piotrze, jestem z Ciebie bardzo dumna. Życzę kolejnych sukcesów i dziękuję, że jesteś... jaki jesteś.

Gratulacje dla Piotra :)

Wielkie brawa dla inicjatorów i wykonawców – jak widzimy młodych – za przypominanie nam Bł. Jana Pawła II oraz wciąż żywego i aktualnego Jego przesłania , którym był Jego cały pontyfikat ! KOCHANI ! Wszystkim Wam – tak dla przypomnienia polecam w wolnej chwili następujące linki -http://www.sciaga.pl/tekst/1963520glowne_mysli_nauczania_jana_pawla_ii_podczas_pielgrzymek_do_ojczyzny ; http://www.zrodlo.krakow.pl/rocznik-2011/numer-18/abyscie-nie-podcinali-sami-korzeni%E2%80%A6/ ; http://www.niedziela.pl/artykul/66874/nd/Niech-zstapi-Duch-Twoj-i-odnowi-oblicze ; oraz dla kontrastu http://www.tekstowo.pl/piosenka,hey,moja_i_twoja_nadzieja.html ! Zapewne to wszystko pamiętacie lub znacie ! Ale co z tamtych pamiętnych dni , wydarzeń w nas i wokół nas pozostało ! ? Żywsze i prawdziwsze bicie serc i umysłów dla BOGA ; Ojczyzny ; dla naszego Grajewa oraz dla każdego jednego Bliźniego czy prymitywne szczucie jeden na drugiego i podgryzanie sobie nawzajem gardeł ! ? Boję się , że na prawdę zostanę uznany za krańcowo głupiego , niepoczytalnego oraz za szkodliwego sobie i społeczeństwu ale mam wielką i nieodpartą chęć – chciałbym wyjść na dwór , gdzie jest najwięcej ludzi albo w ciszy i spokoju , gdzieś gdzie nie ma nikogo zawołać do BOGA OJCA za Janem Pawłem II – ” NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ ! NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ ! I ODNOWI OBLICZE ZIEMI ! TEJ ZIEMI ! AMEN !!!” … DODAM DO SIEBIE – W TYM NASZEJ WSPÓLNEJ UKOCHANEJ GRAJEWSKIEJ ZIEMI ! AMEN !!!

Brawo Piotrek! :))

do om : a kto ty jesteś - że zadajesz takie pytanie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.