sobota, 13 kwietnia 2024

Sport

  • 13 komentarzy
  • 10784 wyświetleń

"Nie" - dla Mazura Ełk!

Na mecz ligowy Mazura Ełk kibice z pojadą do … Orzysza

Pierwotnie Mazur miał grać na boisku Warmii Grajewo.  Niestety, zgody na to nie dała grajewska policja, mimo że umowa między klubami była już podpisana. Głównym powodem były incydenty z kibicami Mazura, do których dochodziło w miejscach meczów ełckiej ekipy (np. w Olecku). W związku z tym padł pomysł, by mecze rozgrywać w Ełku, na górnej płycie stadionu, bez kibiców. Organizatorzy nie byliby jednak w stanie zapewnić bezpieczeństwa tym, którzy mecz oglądaliby zza płotu.

Władze klubu rozpoczęły więc negocjacje z Giżyckiem, Gołdapią i Orzyszem. Wygrał Orzysz. Umowa została podpisana 16 marca. Mazur rozegra tam wszystkie 14 spotkań.  - informuje Ełk.wm.pl

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (13)

bravo kasa przeszła obok nosa dla klubu

pff haha ale wymyslili

od kiedy policja może decydować o tym kto może grać a kto nie? Grajewo miastem kościelno - policyjnym ! Widać to na każdym kroku.

Warmia mogła zarobić na wynajmie, grajewscy kibice mogli sobie oglądać dodatkowy mecz III ligi w weekend (szczególnie, że kibice Warmii i Mazura dobrze ze sobą żyją), ..

Od kiedy policja może decydować o takich sprawach ?!

Pięknie Pięknie Mazur grać w Grajewie nie może ale z WISSY i LKS mogą, paranoja

Najbardziej dziwi mnie to że Warmia & Mazur to zgoda i ze względu na bezpieczeństwo Mazur grać u nas nie może.To może ktoś mi wyjaśni dlaczego kilka lat temu grał Łks Łomża na naszym stadionie ? I jakoś zgode dostali heh mimo że stosunki z nimi nie są tak kolorowe jak z Mazurem...

śmiać mi się chce tak jak i pewnie wielu ludziom, niekoniecznie kibicom ale co my tu możemy poradzić. dla wygody sobie tak zadecydowali i się pewnie teraz cieszą. pozdrowienia dla panów z komendy. budujcie dalej więcej posterunków, będą mieli gdzie się wygrzewać, bo tydzień w tydzień mecz w Grajewie to za dużo. zamiast szpitala proponuję jeszcze zrobić areszt.

ŁKS, za ktorym w Grajewie nikt nie przepada i ktory narobil sodomy w Grajewie mogl sobie grac. Z kibicami Mazura dobrze zyjemy, to nasi koledzy, wiec nie wiem czego te policjanty sie bali.

Albo chodnik w parku... Chodniki jak na razie wychodzą nam najlepiej. Grajewo nasza Irlandia.
...Pozdro...

bez kitu Mazurek by mogl grac u nas

Dziwne te Grajewo na każdym kroku i wszędzie..Nie potrafią wybudować basenu, nie potrafia zrobić skrzyzowania, nie potrafią zrobić świateł na ulicach,nie potrafia zrobić ulic ..nie potrafią zrobić parku..to Władze Grajewa i teraz nie potrafia zarobic na sporcie..nic..takie właśnie jest Grajewo.

awatar:
dziwne jak najbardziej, miasto typowo polocyjno - kościelne!
Basen będzie, wszystko jest już załatwione i niedługo rozpocznie się budowa, ulice systematycznie są robione więc nie wiem gdzie widzisz problem (nie wszystkie też ulice należą w kwestii dezycji władz Miasta!) ; co do skrzyżowania to pewnie chodzi Ci o skrzyżowanie ul.Kolejowej z ul.Szkolną, ul.Konposką i ul.Piłsudskiego - oświecę Cię - w najbliższych miesiąsach będzie przebudowywane.
Ludzie, nie wypowiadajcie się w kwestiach o których nie macie żadnej wiedzy !!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.