niedziela, 17 października 2021

Kraj

Napadli na dostawcę pizzy

Napadli na dostawcę pizzy
Prokuratorski zarzut rozboju usłyszało czterech mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat. Sprawcy zamówili 5 pizz, a następnie napadli na dostawcę grożąc pozbawieniem życia. Posłużyli się bronią z XVIII wieku. Teraz podejrzani będą musieli stawiać się na komendzie policji dwa razy w tygodniu. Prokurator zastosował też wobec sprawców poręczenie majątkowe. Za dokonanie rozboju grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Z ustaleń policjantów wynika, że czterech mężczyzn zamówiło przez telefon 5 pizz. Gdy dostawca przyjechał w umówione miejsce, mężczyźni napadli na niego. Jeden z nich miał przy sobie pistolet z XVIII wieku. Sprawcy zagrozili pokrzywdzonemu pozbawieniem życia, zabrali posiłek i uciekli. Kilka godzin później podejrzani byli już w rekach policjantów.
Dzisiaj prokurator przedstawił każdemu z mężczyzn zarzut dokonania rozboju.  Ponadto zastosował wobec nich dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Teraz podejrzani odpowiedzą przed sądem. Każdemu z nich za dokonanie rozboju grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

*KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.