poniedziałek, 4 grudnia 2023

Warto przeczytać

  • 2 komentarzy
  • 1715 wyświetleń

Nagrody Złotej Innowacji dla produktów Mlekpolu 

Konkurs Złote Innowacje FMCG & Retail ma na celu uhonorowanie produktów i usług, które w ostatnim roku uatrakcyjniły rynek spożywczy oraz poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów. W edycji 2023 wyroby SM Mlekpol trzykrotnie znalazły się na podium plebiscytu. 

 

Głosami konsumentów pierwsze miejsce i Nagrodę Złotej Innowacji w grupie „Smak” zdobyła nowość w ofercie Mlekpolu – Ayran, czyli tradycyjny turecki napój jogurtowy, charakteryzujący się orzeźwiającymi właściwościami. Pierwsze miejsce i Nagrodę Złotej Innowacji przyznano także serowi Mozzarella w plastrach 150 g w grupie „Przyjemne gotowanie”. Mleko Łaciate UHT 500 ml otrzymało natomiast Wyróżnienie Złotej Innowacji oraz zajęło drugie miejsce w grupie „Opakowanie”. Głosujący docenili innowacyjność kartonu o mniejszej niż tradycyjnie pojemności, z przytwierdzoną zakrętką, który w całości można poddać recyklingowi. 

 

– Jako producent wysokiej jakości wyrobów mlecznych stawiamy sobie za cel wprowadzanie na rynek propozycji, które spełniają wciąż zmieniające się oczekiwania konsumentów. Cieszymy się, że nasze tegoroczne innowacje produktowe spotkały się z tak entuzjastycznym przyjęciem ze strony handlowców i kupujących. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy – komentuje Małgorzata Cebelińska, Wiceprezes Zarządu SM Mlekpol.  

 

Konkurs Złote Innowacje FMCG&Retail organizowany jest od 2019 roku przez wydawcę magazynu „Hurt & Detal”. Każdy zgłoszony produkt podlega ocenie między innymi pod kątem innowacyjności, jakości czy funkcjonalności. Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję odbyła się 25 października w Teatrze Kamienica w Warszawie.

 

Komentarze (2)

Serdeczne Gratulacje i podziękowania za włożony trud wdrażania produktów, dla Dostawców i Pracowników

A podziękowania dla rolników za wysokiej jakości mleko i ich ciężką pracę chyba również im się należą,bo bez mleczka nie było by sukcesu!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.