sobota, 22 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 8643 wyświetleń

"Na ratunek Ziemi"

   Tam, gdzie żyją ludzie, wytwarzane są odpady. Ich ilość ciągle wrasta. Powstają w fabrykach, przedsiębiorstwach, urzędach, sklepach i na placach targowych. Większość pochodzi z naszych gospodarstw domowych. Walkę z odpadami należy podjąć już od najmłodszych lat.

Dlatego też od kilku lat uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie bardzo dużo uwagi poświęcają temu problemowi. Na zajęciach gromadzili informacje o zagrożeniu środowiska naturalnego. Wykonali plakaty, zorganizowali wytawę, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. W dniu 25 kwietnia uczniowie pod kierunkiem nauczycieli Ireny Markowskiej, Lucyny Bogdan i Zofii Jaworskiej zaprezentowali inscenizację "Na ratunek Ziemi". Widzowie oglądając spektakl uświadomili sobie, jak ważna jest ochrona środowiska, to obowiązek i zadanie każdego współczesnego czlowieka.
W trakcie przedstawienia dziewczęta zaprezentowały tańce, uświetniając całą uroczystość.

bertold

Komentarze (3)

Ej a jaka to szkola?

W treści nazwa szkoły jest wymieniona. Problem czytania ze zrozumieniem!:)
O Szkole Podstawowej w Szczuczynie mowa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.