Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 4381 wyświetleń

Na łuku stracił panowanie nad mercedesem

Wczoraj, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. System wzywający pomoc eCall po tym jak medcedes wypadł z drogi, na numer alarmowy wysłał automatyczne zgłoszenie o treści „Jedna osoba potrzebuje pomocy”. Wysłał także położenie geograficzne pojazdu.

Na miejscu policjanci drogówki zauważyli mercedesa znajdującego się poza pasem drogowym. Jak się okazało, mieszkaniec Warszawy na łuku stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Już w pierwszej chwili rozmowy mundurowi wyczuli od 57-latka alkohol. Przypuszczenia policjantów potwierdziło badanie, pokazując wynik blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pobrano jego krew do badań. Teraz o losie nieodpowiedzialnego 57-latka zadecyduje sąd.

 

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

KMP w Łomży

Komentarze (5)

A taki był ładny, niemiecki, luksusowy.....

Samochód wpakował go w kłopoty :)

Własny samochód go zdradził..

Kupi se lepszy albo i dwa.

Jeszcze parę lat, a samochód będzie mądrzejszy niż co niektóry kierowca. Czy nie właściwiej byłoby zamontować w pojeździe systemu który raziłby prądem pijaka lub walił pałą po grzbiecie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.