Sport

  • 2 komentarzy
  • 11662 wyświetleń

MOSiR II - HETMAN

Na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 30 A w Grajewie, w dniu 02.04.2005r.
odbył się mecz trampkarzy starszych

MOSiR Grajewo II – HETMAN Tykocin.

Wynik 1:4


"Mecz inauguracyjny zespól MOSiR-u II rozegrał z Hetmanem Tykocin ulęgając 1-4.
Grajewscy adepci futbolu rozpoczęli mecz w następującym ustawieniu;Tarnacki-Bzura, Gliniecki, Kaminski, Górski, Gudel, Kadyszewski, Kozikowski, Czaplicki-Laudzinski, Purwin na zmiany wchodzili; Sobolewski, Zaborowski, Malinowski, Jaminski.
Mecz rozpoczął się od miłego akcentu gospodarzy 25 min i 1-0 po bramce Purwina, spotkanie toczyło się w środkowej strefie boiska i było wyrównane z lekkim wskazaniem na piłkarzy z Grajewa. Na 10 min przed końcem meczu pada wyrównująca bramka z rzutu wolnego. Kolejne bramki padły po ewidentnych błędach zawodników. Chce wyróżnić cały zespól za podjecie równorzędnej walki za determinacje i nieustępliwość. mimo ze nasi piłkarze są rocznikiem młodsi od rywali pokazali że tez nie jest im obce piłkarskie rzemiosło" – napisał trener R. Borkowski


wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (2)

Nie warto trenować w Warmii (MOSiR) ponieważ w wieku juniora starszego druzyna zostanie rozwiązana a tylko 1 lub 2 zawodników trafi do seniorów a reszta na bruk bez możliwości grana w seniorach
Więc czy warto tracic czas 14 chlopaków z 16 ?

Do miłego "Autora:nr2", wiem iż pisząc swą wypowiedz jesteś tym właśnie odpadkiem z Warmii, jak to napisałeś, któremu nie dane było zaznać smak zwycięstwa. No cóż bracie nie trzeba było palić papierosów tylko trzymać formę i grać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.