Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8856 wyświetleń

Mońki - Knyszyn. Wypadek na DK 65 (foto)

27.09.2022

Między Knyszynem a Mońkami w okolicach wsi Czechowizna doszło do czołowego zderzenia samochodu dostawczego z osobówką.  Dwie osoby poszkodowane zabrane zostały do szpitala. Poważne obrażenia odniósł pasażer busa. 

 

Na wielu drogach w Podlaskiem panowały trudne warunki do jazdy. Widoczność ograniczała gęsta mgła - mówi Karolina Kierklo z białostockiego biura prognoz.

 

fot. KPP w Mońkach

Radio Białystok

 

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Morsy mają swojego Mikołaja

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Dziecko połknęło bombkę choinkową

Komentarze (4)Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 997

Tutaj mama Dominika też przekaże wszystkim istotne informacje a nawet więcej Mój numer 0 700....resztę znajdziecie Mnie na stronkach....pozdrawiam Ciebie synku Twoja łatwa mama

To miejsce jest najgorsze z możliwych , mostek jest wyżej i nie widać jaki samochód jedzie z drugiej strony , miałem tu stłuczkę i wiem że osoba która wyprzedzała przed mostkiem to nie widziała mojego auta ale na szczęście nic się nikomu nie stało .

Szybkosc I brawura. Wczoraj w tym miejscu wyprzedzil mnie vw golf z pyszne.pl z szybkoscia okolo 200km/godzine.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.