wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6019 wyświetleń

Młodzi aktorzy z SP 2

   Po kilku tygodniach prób pod okiem pani A. Charmułowicz, w dniu 18.10.2016 r. przedstawiliśmy inscenizację bajki pt. „Czerwony Kapturek” dla przedszkolaków i uczniów klas I – III
ZSM nr 2 w Grajewie. W role wcielili się: Daria Gilejko, Julia Kłoczko, Agnieszka Zabłocka, Olga Karpińska, Wiktoria Szydłowska, Patrycja Szarnecka, Adrian Keżel i Eryk Sidor – uczniowie klasy VI „b”.

    Obok rymowanych tekstów pojawiły się piosenki w naszym wykonaniu. Projekt ten nauczył nas  pracy w grupie, komunikacji z rówieśnikami i przedszkolakami, zdobyliśmy nowe doświadczenia aktorskie i mamy satysfakcję, że bawiąc – uczyliśmy naszych milusińskich, aby nie ufały obcym.
Szkoła jest wspaniałą przygodą, która integruje dużych i małych, wprowadza w dorosłe życie.

    Pragniemy podziękować naszym młodszym kolegom, że chcieli obejrzeć nasze przedstawienie. W szczególności dziękujemy Pani dyrektor Barbarze Ciszewskiej za wsparcie i zaufanie. Obiecujemy, że na tym nie przestaniemy i już rozpoczynamy przygotowania do kolejnej inscenizacji.  -    Daria Gilejko ,  Julia Kłoczko

 

Komentarze (1)

Wspaniały pomysł, gratuluję młodym aktorom zapału

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.