wtorek, 27 lutego 2024

Sport

  • 11 komentarzy
  • 11638 wyświetleń

Mlekpol-Promień Mońki 3:0

 22-01-2006 hala MOSiR


Ostatni mecz w tym sezonie w Grajewie pomiędzy drużynami: MLEKPOL MOSiR Grajewo-Promień Mońki 
Wynik  3:0
Występy grupy tanecznej TURBO z Pg 3.Konkurs -Milko
Upominki otrzymli:
Paweł Łaniewski
Andrzej Sokołowski 

 
e-Grajewo.pl


 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (11)

liczymy na zwycięstwo !!!!

do "kibic" masz racje !! mlekpol Liczymy na was :P:P macie wygrać !! fajnie że dziewczynki z "TURBO" będą znowu tańczyły :):):) trzeba się napatrzeć bo to już ostatni raz :(:(:( niestety :(:(:( pozderko dla "turbo",opiekunki zespołu i siatkarzy !!(naszych oczywiście) ;)

do "kibic" masz racje !! mlekpol Liczymy na was :P:P macie wygrać !! fajnie że dziewczynki z "TURBO" będą znowu tańczyły :):):) trzeba się napatrzeć bo to już ostatni raz :(:(:( niestety :(:(:( pozderko dla "turbo",opiekunki zespołu i siatkarzy !!(naszych oczywiście) ;)

hahah no to dziewczynki z TURBO się nie popisały!! hahahaha już nie będziecie mogły nic naprawić!! a w naszej pamieci zostaniecie jako małe słodkie dziewczynki które nie wiedzą co robić!!! hahahahah pozderki dla siatkarzy i dla słodkich dziewcznyek z "TURBO" hahahahah PIĘKNY WYSTĘP !! BYŁO NA CO POPATRZEĆ !! hahahha

Udało sie , brawo chłopaki tak trzymać dalej pozdrowienia i dalszych sukcesow

ej no kurcze co jest z tymi komentarzami!! dodawałem wczoraj i dziś ale się nie dodały;/;/ moze ten sie wkoncu doda;/;/ No nasze dziewczynki z turbo się wczoraj nie popisały hahahahha pompa była!! hahah no trudno nie będziecie mogły tego naprawić!!!!! hahahha no a ten wasz cały zespół zapamiętamy nastepująco "małe słodkie dziewczynki które nie wiedzą co robić,gdzie są i jak mają sie zachować" ahhahah pozderki dla siatkarzy i słodkich dziewczynek z "turbo" hahahahhah nara!!!

a moze wy byscie wyskoczyli na srodek hali i zatanczyli ? cooo ? łatwo wam te dziewczyny krytykowac a sami lepsi nie jestescie .... toc to nie ich wina jak wyszlo, wyszlo jak wyszko NIE wnikaj tak w to !! kto wnika ten znika =// pilnuj siebie !!!!!!!!!!!!!! pozdro dla dziewczyn z ''TURBO'' i dla opiekunki zespolu

trudno jest tanczyc bez muzyki, no a one walsnie tak musialy tanczyc bo tam na dole to nic nie slychac

jA pIrDoLe MaCiE cO rObIc ://
sIe CiEsZ zE wOgUlE zAtAnCzYlY
A tAk wOgUlE tO nIe iCh WiNa

odpier*** sie od nas..x// co wy kur**a nie macie co robic tylko nas komentujecie..x// a co to do chu**a nasza wina ze źle muze puszczają..? a co do tego komentarza o słodkich dziewczynkach,które nie wiedzą co zrobić i jak sie zachować..? słuchaj w takiej sytuacji chyba kazda z nas wiedziała by co zrobic z takim/taką jak ty ..x// bo chu*** wie kto ty jestes jakis obojniak pewnie ..x// mysle ze kazda z nas by cie chyba zaje***a zebys tak powiedział/powiedziała na realu gwarantuje ci to..x// chu*** ci w łeb..x// i co wam dadzą takie komentarze my i tak bedziemy tanczyc i dalej robic to co mamy robic.. i wali nas to co wy powiecie..xP nie przejmujemy sie takimi frajerami jak wy..x// noo..xP ciupa frajerom,pozdro TurbOo..x** tUrBoO sQłaD tHe beSt..x** sEe YoU..x**

ahh obrysiu nie denerwuj się złość urodzie szkodzi :*:*:* pozdrawienia dla turbo,(a w szczególności dla Obrysi:*) i dla opiekunki zespołu !!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.