Oferty i promocje

  • 3 komentarzy
  • 7008 wyświetleń

MLEKPOL na Liście 500

SM MLEKPOL po raz kolejny najwyżej notowaną spółdzielnią mleczarską na Liście 500 Największych Polskich Przedsiębiorstw wg tygodnika Polityka

SM MLEKPOL po raz kolejny potwierdziła pozycję czołowego lidera sprzedaży mleka i produktów mleczarskich oraz zajęła najwyższą pozycję spośród spółdzielni mleczarskich w prestiżowym rankingu Polityki, który co roku zestawia 500 największych polskich przedsiębiorstw. SM MLEKPOL znalazła się na 87 miejscu, co stanowi awans o 2 oczka w stosunku do roku 2011.

O pozycji w rankingu decydowały przychody ze sprzedaży. W 2012 r. SM MLEKPOL uzyskała aż 3 209 584 tys. zł przychodu ze sprzedaży oraz wypracowała 22 076 tys. zł zysku brutto. Rok 2012 był rokiem silnego eksportu żywności, w co doskonale wpisały się działania strategiczne SM MLEKPOL, która aż 30% wartości wytwarzanych produktów przeznacza na rynki zagraniczne.
W tym roku była to już jubileuszowa - 20 Lista, która podsumowuje dwie dekady przemian zachodzących w polskiej gospodarce i w przedsiębiorstwach. Co roku w przedsięwzięciu Polityki uczestniczyły setki firm ze wszystkich sektorów, dla których obecność na Liście 500 jest potwierdzeniem ich roli i miejsca w polskiej gospodarce oraz szacunku dla otwartego obiegu informacji.

SM MLEKPOL to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 15,7% pozyskiwanego w kraju surowca, znana jest z wyrobów pod markami Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 11 zakładów zlokalizowanych w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.Komentarze (3)

Jako lider sprzedaży może i jest na czołówkach w rankingach ale jako pracodawca dbający o kobiety już raczej znalazł by się na czołówkach mniej chlubnych rankingów. Dość często słyszy się, że pomimo wieloletniej dobrej pracy kobieta po zajściu w ciążę i urodzeniu zaraz dostaje wypowiedzenie z pracy. Czy tak działają liderzy? Może warto by było zainteresować się tym tematem!!

Pracuje tam i jakoś po powrocie po dwóch macierzyńskich nie dostałam wypowiedzenia.

Faktycznie, ktoś pozostawiono po urodzeniu dziecka, kto mi powie kogo? ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.