poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 17168 wyświetleń

Mlekpol - Biebrza Lipsk 0:3

PORAŻKA MLEKPOLU NA ZAKOŃCZENIE SIATKARSKIEGO SEZONU

Mimo wysokiej przegranej z Biebrzą Lipsk młodzi siatkarze Mlekpolu MOSiR Grajewo schodzili z boiska z podniesioną głową, bo pokazali, że potrafią grać i jak nabiorą doświadczenia to będzie z nich wielki pociecha dla grajewskiej siatkówki.
    W pierwszych dwóch setach grajewscy siatkarze mniej więcej do ich połowy grali bardzo dobrze i oba zespoły musiały się wysilać, by uzyskać przewagę. Jednak doświadczenie gości i ich większe umiejętności dawały im w końcówkach wysoką wygraną. Trzeci set był najbardziej zacięty i kibice do końca oglądali wyrównaną walkę o każdy punkt. W końcówce większą odpornością wykazali się goście, którzy grać będą w barażach o II ligę.
   To był ostatni w tym sezonie mecz III ligi w Grajewie. Teraz kilka miesięcy przerwy dla kibiców, a dla młodych siatkarzy okres ciężkiej pracy, by skutecznie walczyć o punkty w następnym sezonie.
                                                                                                                                         WJ

MLEKPOL MOSiR GRAJEWO  -  BIEBRZA LIPSK  0 : 3 (16:25 ; 17:25 ; 26:28)

M:LEKPOL: Adam Odlanicki, Marcin Tyszkowski, Łukasz Piwko, Tomasz Zyskowski, Mateusz Walewski, Patryk Kleszczewski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Dawid Naruszewicz, Filip Koniecko, Marek Adamkiewicz – grający trener.
BIEBRZA: Wojciech Mazur, Artur Karniłowicz, Piotr Wasilewski, Michał Netter, Marcin Bartoszewicz, Roman Roszkowski, Przemysław Grabowiecki – libero oraz Paweł Haraburda, Rafał Suszyński – grający trener.
Sędziowali: I sędzia Tomasz Matuszyński, II sędzia Marta Karwacka, sekretarz zawodów Patryk Sztulc (wszyscy Białystok).

 

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

WARMIA II Grajewo - ORZEŁ II Kolno 3:0

Komentarze (2)

nareszcie cos do obejrznia ciekawego xDD

Mateusz Walejewski !! bład w nazwisku..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.