czwartek, 7 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 7088 wyświetleń

Mikołajki w ZSM nr 1

Dzień pełen niespodzianek… mikołajki w ZSM nr 1

    06. grudnia 2016 r. grajewską ,,Jedynkę” odwiedził Święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość spotkał się z uczniami klas 0-VI.

Wyjątkowe powitanie przygotowali uczniowie klas pierwszych. Wzięli udział w turnieju zorganizowanym z okazji tej niecodziennej wizyty. Sportowym zmaganiom przyglądała się również pani dyrektor Halina Wałęga, a nad przebiegiem turnieju czuwały p. Katarzyna Tydelska, p. Danuta Wojsław oraz p. Marta Zalewska. Dzieci udowodniły, że zasłużyły na mikołajkowe prezenty. Otrzymały od Mikołaja drobne upominki, natomiast od pani dyrektor - ordery uznania za sportową postawę.

    Pozostali uczniowie także spotkali się ze św. Mikołajem. Mieli okazję chwilę z nim porozmawiać, zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz przygotowany specjalnie na to spotkanie. Pomocnicy świętego częstowali uczniów słodyczami. Mikołajowi towarzyszyła p. Karolina Wiśniewska, która pilnowała, by trafił do wszystkich klas.

fot. ZSM nr 1

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (2)

Super zabawa. Ładne fotki.

czaderski Mikołaj ....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.