piątek, 12 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 55 komentarzy
  • 15039 wyświetleń

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Około godziny 7:30 dyżurny augustowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze DK 61 na wys. Bargłowa Dwornego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że młody motocyklista w trakcie wyprzedzania, zderzył się z pojazdem, który skręcał w lewo. Niestety w wyniku tego  zdarzenia kierujący jednośladem zmarł.

Kierującej volkswagenem nic się  stało.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.  

 

 

piątek, 12 sierpnia 2022

Grajewo. Święto Wojska Polskiego 2022

piątek, 12 sierpnia 2022

S61 Szczuczyn - Ełk już prawie gotowa!

Komentarze (55)

No i czyja jest wina w takim przypadku?

Darek lataj po niebieskich. Wyrazy wspolczucia rodzinie.

Do kierowcy; wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, powinieneś znać odpowiedź

Wina jest skręcającego który nie upewnił się czy ma wolny lewy pas do skrętu.

Do kierowca. Jak dla mnie wina obopólna. Motocyklista nie powinien wyprzedzać na skrzyżowaniu a kierująca powinna spojrzeć w lusterko i upewnić się o możliwości skrętu w lewo...mogę się oczywiście mylić...niezależnie czyja wina zginął młody człowiek i to jest ogromna tragedia.

no i tak sie kończy brak wyobrazni

Spoczywaj w pokoju Mordeczko..

Aż ciężko uwierzyć ...wyrazy współczucia dla rodziny

Tego co skręcał, nie upewnił się ze może wykonać ten manewr prawidłowo. Patrzymy w lusterka, to nie boli! Oby dostał odpowiednia karę za to.

Komentarze są usuwane a administrator strony jest opłacany przez nadzianych bogatych.

Wujku lataj po niebieskich.

Prosiła bym o nie dodawania głupich komentarzy proszę uszanować pogrożona w żałobie rodzinę!

Nawet jakby spojrzała w lusterko to by mogła go nie zauważyć jak prędkość motoru napewno nie była mała

To już nie jest ważne kto tutaj zawinił. Zginął czlowiek, syn, mąż, ojciec... To jest tragedia, młody mężczyzna. Wyrazy współczucia rodzinie.

Ile na liczniku miał motocyklista? Dlaczego wyprzedzał na ciągłej? /
A teraz obwiniają kierowcę, bo nie spojrzał w lustro.

Ten co skręcał nawet jeśli to nie jego wina to ma kare do końca życia ....nosi na plecach śmierć człowieka .Motocykliści tak szybko jeżdżą że ich nie widać w lusterku .Wiem co mówię

/ jak skręca z drogi głównej w lewo to patrzy czy z przodu ma wolne, nie musi patrzeć czy akurat ktoś nie będzie go wyprzedzał/

Spoczywaj w spokoju . Duzo sily dla rodziny.

Wyrazy współczucia dla całej rodziny a najbardziej dzieci i żony

Żal chłopaka ale to prędkość/

Będzie nam Ciebie brakować Darku :(

to jest skrzyżowanie wiec po coz te domysły po prostu brawura

Wina nie jest tylko kierowcy auta znajdź mi w przepisach ruchu drogowego gdzie jest : Że Motocyklista może Wyprzedzać na podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu ........ Kierowca ma uważać na motor ale ten na motorze nie musi uważać ?

Niezależnie czyja wina doszło do tragedii, z jednej strony zmarł młody człowiek z drugiej kierujący samochodem musi żyć ze świadomością że się do tego przyczynił. Apel o rozwagę kierowany powinien być do wszystkich, zarówno tych kierujących autem jak również kierowców motocykli, rowerzystów a nawet pieszych.

Od kiedy można wyprzedzać na podwójnej ciągłej?

Jakaś ..masz rację.Przykra sprawa ale już po fakcie .

Nie moge w to uwierzyc. Kondolencje dla zony,i calej rodziny. Trzymajcie sie mocno.

Ludzie...co wy piszecie? Jaka wina skręcającej. Wykonywała manewr prawidłowo./

Podwójna ciągła. Można wyprzedzać czy nie? Proste.

Szkoda chłopa, ale na własne życzenie...

Dlaczego moderator umieszcza na forum tylko komenarze o winie kierowcy? Ewidentnie wina motocyklisty: predkosc + wyprzedzanie na podwójnej ciągłej.

Kierowcy, wcześniej sygnalizujcie zamiar skrętu. Niektórzy włączają kierunkowskaz, gdy już skręcają, tym samym narażają na niebezpieczeństwo jadących za nimi i siebie.

Ludzie !!! Uszanujcie prośbę Rodziny a myślenie co, jak, gdzie i kiedy zostawcie na później i najlepiej dla siebie.....

Wyrazy współczucia kierującej samochodem. Teraz trzeba będzie z tym żyć.

Ludzie wy jestescie tu od tego kto co moze? Rodzina pisze wyraznie wiec uszanujcie teraz ich ból. Dajcie spokoj. Idzcir sie wygadac gdzie indziej.

A weź się cisnij, pooglądaj reportaże, nie jedna sytuacja taka była i zawsze winny kierowca.

Ile lat miał poszkodowany?

Wina Niestety tylko tego co zginoł ,od kiedy skrecajac w lewo trzeba patrzeć w lusterko czy z tyłu nikt nas nie wyprzedza??...szkoda chłopa oczywiście ,dobrze ze nie było więcej ofiar...Widzę jak się jeździ po Grajewie....Motorami to jest dramat...gdzie jest Police???Stoi w krzakach...albo udaje ze nie widzi...

Ktoś wie co to za Darek?

Jeśli ktoś mądry nie podpowiedział tej kobiecie to mogą z niej zrobić winną wypadku .Spotkałem się z taką samą sytuacją.

Na fotografii widać, że linia przerywana zmienia się w podwójną ciągłą. Czy rozpoczętego manewru wyprzedzania nie powinien skończyć nawet wtedy? Kierująca autem powinna sprawdzić w lusterku czy ma możliwość skrętu. Czyja wina? Najlepiej będzie gdy zdecyduje o tym wymiar sprawiedliwości, a nie komentujący na forum. Na pewno te komentarze przeczyta żona zmarłego, może chociaż dla niej warto zachować swoje zdanie dla siebie? Ogromne wyrazy współczucia...

A ja mam tylko takie pytanie czy kierująca pojazdem miała włończony kierunkowskaz sygnalizujący skręt w lewo bo gdyby miała to motocyklista by napewno nie zaczynał manewru wyprzedzania

Ludzie dajcie już spokoj!!! Nie żyje czlowiek! To nie jest naprawdę wazne kto zawinil, nie po tym co się wydarzylo.

Do XYX.Proszę dokształcić się w zasadach ruchu drogowego.Widzę poważne braki.Od kiedy to,wykonujący manewr,skrętu w lewo,nie jest zobowiązany do korzystania z lusterek wstecznych,aby upewnić się,że ten manewr skrętu wykona w sposób bezpieczny.

Dla ścisłości, kierujący pojazdem wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu wykonał go w miejscu prawidłowym. Niektórym radzę się doszkolić z przepisów i nie wypisywac głupot. Tragedia i współczuję.

Jak można zobaczyć podwójna ciągła jest przy zakręcie ale przecież na zdjęciu widać że z tyłu radiowozy jest linia przerywana. Wiec zastanówcie co przecie bo mógł już wcześniej wyprzedzać. I dużo siły dla rodziny.

Chc.,..motocykliści to tak powoli jadą że za pewne widzą kierunkowskaz

Przestańcie!!!!! Uszanujcie rodzinę zostawił 2 dzieci malutkich i żonę zamiast wypisywać głupoty pomódlcie się za jego duszę

Ogromna tragedia szkoda młodego człowieka, który miał przed sobą całe życie i w nieodpowiednim czasie zostało ono przerwane, naprawdę nie na miejscu jest wydawanie osądów kto w tej sytuacji zawinił .Serdeczna prośba o uszanowanie woli rodziny w tak trudnym dla niej czasie. Głębokie wyrazy współczucia rodzinie spoczywaj w pokoju Darku +++

Wujku lataj po niebieskich

skończyło się jak się skończyło/

Wyrazy współczucia

Szkoda że nikt nie wie co kierowca auta przechodzi teraz. Ta Pani zemdlała po wyjściu z auta jak zobaczyła motocykilste. Spoczywaj w spokoju kolego

Dość tego waszego biadolenia kto, co, kiedy, jak ,a dlaczego,a po co, a czemu nie,a czemu tak .Czy naprawdę nie potraficie uszanować proźby rodziny?Rodzina cierpi prosi was żebyście przestali komentować a wy dalej a może by tak wkoncu zamknąć te wasze nie wyparzone gęby?stała się tragedia i tymi wpisami czasu się nie cofnie i nie przywróci to życia człowiekowi bądźcie człowiekiem dla człowieka.Dla motocyklisty LWG lataj po niebieskich autostradach kolego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.