Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11292 wyświetleń

Śmiertelny wypadek k. Moniek

Na drodze powiatowej między Jasionówką, a Czarnystokiem doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia szczegółowo wyjaśniali monieccy policjanci.

18 września br. około godziny 14.00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze powiatowej 1405B między Jasionówką, a Czarnystokiem. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący porsche, najprawdopodobniej jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na wiele elementów. Niestety na skutek zderzenia 28-letni kierowca oraz jego 17-letni pasażer zginęli na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci.

KPP Mońki

 

Komentarze (8)

Z traktora na dobry samochód i sa skutki

jakie porsche? tam tylko kupa złomu. Moze to było porsche zbudowane w garazu z 3 innych modeli

Najwieksza tutaj jest szkoda pasażera bo musiał zginąć przez takiego nie wiem jak to nazwać... Tak w ogóle ile oni jechali z 250 ?

Jaki wypadek? Przecież odrazu widać , że to był zamach.Taki samochód jak Porshe nie rozpada się na kawałki po uderzeniu w jakąś byle brzozę.Wewnątrz auta musiała być bomba, która wybuchła jeszcze przed zderzeniem.Myślę ,że bez komisji śledczej się nie obędzie.

dla mnie to tez jest podejrzane przecież to szczatki samochodu, a przecież widziało się naprawde dużo wypadków ale tu żeby samochód tak się rozpad?????????/

W życiu widziałem wiele ale czegoś takiego never.

wybuch na skutek prędkości silnik nie wytrzymał i pier.*** nął :D

bomba jasne szkoda ze dużo ludzi poznaje auta po znaczku czyli logo firmy a nie po tym jak jest zbudowane co wy dzieci kochane wiecie o samochodach

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.