wtorek, 28 maja 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 8160 wyświetleń

Medale w Warszawie


Z udziałem około 200 zapaśników i zapaśniczek rocznika 1999 – 2001  z klubów Polski oraz ekipy Litwy w dniach 22 - 23 listopada 2013 r. odbył się w Warszawie Międzynarodowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach.

Turniej ten z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników dzięki odbywającym się w tym samym czasie Mistrzostwom Polski Weteranów w zapasach, na których można było oglądać zmagania trenerów i byłych zawodników.

Miasto Grajewo reprezentowało 4 zawodników  w kategorii młodzików:

• Szreder Dominik, 35 kg - zajął 7 miejsce,
• Płochocki Przemysław, 42 kg - 10 m-ce
• Obrycki Adam, 42 kg - 15 m-ce
• Wierzbicki Karol, 53 kg - 14 m-ce

oraz  w zapasach kobiet
• Wojciechowska Julia, 48 kg, która wywalczyła  1 miejsce.
Dla tej grupy wiekowej był to jeden z ważniejszych, na bardzo wysokim poziomie turniej tego roku, odbywający się w Polsce.


W rozgrywanych w tym samym czasie IX  Mistrzostwach Polski Weteranów w kategorii wiekowej 35-45 lat klub MOSiR Grajewo reprezentowało dwóch zawodników. Grzegorz Czyżewski, który w stylu klasycznym w kategorii wagowej 95 kg zdobył złoty medal zostając Mistrzem Polski Weteranów oraz Piotr Olszewski, który w kategorii wagowej 110 kg zdobył brązowy medal. Piotr Olszewski na co dzień pracuje w Pfleiderer Grajewo S.A.

Nasi weterani do zawodów przygotowywali się na zajęciach zapaśniczych, które organizowane są w każdą środę w hali MOSiR przy ul. Strażackiej o godz. 17.00, na które to serdecznie zapraszamy, by w kolejnych Mistrzostwach Polski miasto Grajewo było reprezentowane przez liczniejszą grupę weteranów.
MOSiR Grajewo

Komentarze (5)

Witam z tego co widzę z opisu i zdjąc to z Grajewa było pięciu zawodników i licze to też było i pięciu trenerów , których widze na salce . grajewo bogate jest ale wyników nie widac miejsca poza dziesiątka zawodników . trener bawi się w zawosnika weterana a co ze szkoleniem dzieci .

Piotrze brawo za odwagę ale za rok będzie nas więcej bo ja też tam będę walczył ,,gratuluję kolegom i pozdrawiam z gliwic

Gratulacje dla wszystkich. Dajecie dobry przykład młodym zawodnikom, miło było na was popatrzec na żywo. Zapewne taki start przypomina młode lata zawodnicze. Do tomka jak byś dołożył się na paliwo to bym ciebie zabrał, pewnie byś się czuł skrępowany w tak doborowym towarzystwie, szkoda że autobus się zepsuł to dopiero byś miał co opisywac tylu nas było do wyjazdu przygotowanych . Od przybytku trenerów i działaczy głowa nas nie boli.

Brawo Julka, gratuluję i życzę sukcesów!

Gratuluję Julia ! oby tak dalej ;) !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.