środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9377 wyświetleń

Meczu z Jagą nie będzie

Witam.
Zgodnie z przewidywaniami dzisiejszy sparring z Jagiellonią został odwołany z powodu silnego mrozu. Decyzja zapadła dziś o godzinie 9-tej po konsultacji z kierownictwem białostockiego klubu.
Co do innego terminu, będzie z tym kłopot, ale istnieje możliwość że jednak zagramy z Jagiellonią przed startem rundy wiosennej. Jeśli termin zostanie ustalony, na pewno poinformuję o tym na tej stronie.
Pozdrawiam i... oby do wiosny
J. Szumowski- w sprawie transferów : nie należy spodziewać się wielkich zmian kadrowych. Obecna drużyna powstała zaledwie kilka miesięcy temu po całkowitym rozpadzie poprzedniej ekipy. Moim zdaniem zawodnicy obecnej kadry w rundzie jesiennej udowodnili, że tworzą dobrą drużynę, która po odpowiednim zgraniu może być jeszcze lepsza. Zmiany w okresie przerwy zimowej najprawdopodobniej będą jedynie „kosmetyczne”. Myślę, że największym „hitem” kadrowym na dziś jest to, że od wczoraj, dzięki staraniom klubu Maksym Mirva posiada zezwolenie na pobyt i pracę w naszym klubie na okres do 4 stycznia 2008. Zawodnik podpisał już umowę z naszym klubem i tym samym do końca 2007 roku będzie grał w Warmii. Przed świętami przedłużyli dotychczasowe umowy z naszym klubem na okres aż do 30.06.2007 następujący piłkarze: Sacharczuk, Wiśniewski, Surynowicz, Kulhawik oraz wszyscy wychowankowie naszego klubu. W najbliższych dniach planujemy podpisanie podobnej umowy z Jakubem Golakiem.
Tym samym kręgosłup tej drużyny będzie istniał także w kolejnym sezonie i nie dojdzie do kolejnej, totalnej rewolucji kadrowej. Bardzo bliski finalizacji jest definitywny transfer do Warmii Bartka Koniecko. Z zespołu odejdą ze względu na oszczędności Artur Sacharczuk i Marcin Sawko. Pierwszy zostanie wypożyczony, lecz nadal będzie piłkarzem naszego klubu, zaś drugi rozwiąże umowę z Warmią za porozumieniem stron.
Ze względu na zawirowania personalne w zarządzie Mazura Ełk nie udało się dotąd ostatecznie rozstrzygnąć transferu Damiana Bieńkowskiego. Poszukujemy defensywnego pomocnika i w poniedziałek w Grajewie powinien zameldować się zawodnik na tą pozycję spoza naszego regionu, mający za sobą sporo występów w III lidze. Nazwisko na razie niech pozostanie tajemnicą. Być może do zespołu dołączą też dwaj młodzi piłkarze z MOSP Jagiellonia Białystok.


J.Szumowski

Komentarze (5)

Ludzie, przychodźcie!!!!!! Z Białego przejadą to i nas musi być dużo

Chciał bym sie dowiedziec jakich zawodnikow chcecie sciagnac z ( MOSP Jagiellonia Białystok )

Jak będzie taki mróz i taka ślizgawka to wątpię w ten mecz.

Z jakiego powodu odchodzi Sawko? On super gra na defensywnym pomocniku i potrafi bramki strzelać.

i tak do kitu to wszystko

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.