Sport

  • 3 komentarzy
  • 8082 wyświetleń

Mecz Warmia - Niemen

27.07.2004r. Grajewo stadion przy ul. Piłsudskiego

WARMIA GRAJEWO - NIEMEN GRODNO
Wynik 0:0
Spotkanie rozegrano przy niewielkiej ilości widzów, zapewne z powodu remontu stadionu i brzydkiej pogody. Walka była wyrównana, zacięta, niewielka przewaga optyczna i więcej sytuacji podbramkowych po stronie Warmi. Bardzo dynamiczna końcówka meczu, obie bramki były zaciekle atakowane przez piłkarzy.

Siergiej Saładownikow, trener Gości: "...Bardzo dobry mecz, ostry. Trzeba było powalczyć, akcje były i z jednej i z drugiej strony. Pozwoliliśmy zagrać wszystkim zawodnikom, wiecej grali chłopcy, których mniej było widać we wcześniejszych spotkaniach. Piotrek, trener Warmi jest moim przyjacielem i dzisiejszy remis też jest po przyjacielsku. Jednak jesteśmy nastawieni na inne zadanie - chcielibyśmy kolejne mecze wygrywać..."

Piotr Zajączkowski, trener Warmi: "... Myślę, że forma przyjdzie w opowiednim czasie. Przeciwnik dzisiaj był bardzo wymagający, wynik bezbramkowy nikogo nie krzywdzi, jednak mogliśmy wygrać. Generalnie jestem zadowolony z postawy zespołu, mamy 3 tygodnie do pierwszego meczu ligowego i na pewno do tego czasu odzyskamy świeżość, dynamikę, szybkość..."

foto1 - trenerzy zespołów
foto2 - drużyna Niemen po meczu wyrusza w dalszą drogę
foto3 - atak na bramkę Warmi w końcówce meczu

e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

a gdzie beda grac

chyba na stadionie, murawa jest ok, najwyżej będziesz kibicował na stojąco jak prawdziwy kibic

polonia jak przyjedzie pomusli ze to wiocha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.