poniedziałek, 15 września 2025

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 3503 wyświetleń

Materiał edukacyjny w zakresie przeciwdziałania emisjom

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy z siedzibą w Grajewie Serdecznie zaprasza do zapoznania się z materiałem edukacyjnym dot. przeciwdziałania emisjom, przygotowanym w ramach projektu pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom”.

 

Materiał edukacyjny w zakresie przeciwdziałania emisjom dostępny jest pod linkiem: http://stowarzyszenie-biebrza.pl/?p=1769 

 

Po obejrzeniu materiału edukacyjnego zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy poprzez wypełnienie anonimowej, krótkiej ankiety badającej wiedzę społeczeństwa, w tym szczególności mieszkańców powiatu grajewskiego w zakresie przeciwdziałania emisjom. Osoba, która wypełni ankietę będzie miała możliwość sprawdzenia swojego wyniku i poznania poprawnych odpowiedzi.

 

Projekt pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” realizowany jest w związku z zawartą umową dotacji Nr 1334/23/B-EE/ECP-445/DEE na dofinansowanie Przedsięwzięcia realizowanego w ramach programu priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy

poniedziałek, 15 września 2025

Prezes SM Mlekpol Menedżerem Roku

poniedziałek, 15 września 2025

Program Peregrynacji Obrazu MB Pięknej Miłości

Komentarze (4)

Trzeba by ze względu na naszą lokalizację wysłać do naszych sąsiadów na Białoruś i Rosję żeby tak samo podchodzili do sprawy inaczej całe zajscie nie ma większego sensu.

Proponuję jeszcze edukację z zakresu żywności. Niektórzy, chyba nie wiedzą skąd bierze się: chleb, mąka, mleko, mięso itp. itd. Chyba myślą, że ze sklepu? Jak słucha się co niektórych, to chyba z tą edukacją jest słabo.

Najwięksi na świecie emiterzy gazów USA, Chiny, Indie nie zapominajmy o wojsku nie podpisują żadnych zobowiązań i wszystko maja w 4 literach.

A co, na to pani Taylor Swift?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.