sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 1001 wyświetleń

Materiał edukacyjny w zakresie przeciwdziałania emisjom

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy z siedzibą w Grajewie Serdecznie zaprasza do zapoznania się z materiałem edukacyjnym dot. przeciwdziałania emisjom, przygotowanym w ramach projektu pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom”.

 

Materiał edukacyjny w zakresie przeciwdziałania emisjom dostępny jest pod linkiem: http://stowarzyszenie-biebrza.pl/?p=1769 

 

Po obejrzeniu materiału edukacyjnego zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy poprzez wypełnienie anonimowej, krótkiej ankiety badającej wiedzę społeczeństwa, w tym szczególności mieszkańców powiatu grajewskiego w zakresie przeciwdziałania emisjom. Osoba, która wypełni ankietę będzie miała możliwość sprawdzenia swojego wyniku i poznania poprawnych odpowiedzi.

 

Projekt pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” realizowany jest w związku z zawartą umową dotacji Nr 1334/23/B-EE/ECP-445/DEE na dofinansowanie Przedsięwzięcia realizowanego w ramach programu priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy

Komentarze (4)

Trzeba by ze względu na naszą lokalizację wysłać do naszych sąsiadów na Białoruś i Rosję żeby tak samo podchodzili do sprawy inaczej całe zajscie nie ma większego sensu.

Proponuję jeszcze edukację z zakresu żywności. Niektórzy, chyba nie wiedzą skąd bierze się: chleb, mąka, mleko, mięso itp. itd. Chyba myślą, że ze sklepu? Jak słucha się co niektórych, to chyba z tą edukacją jest słabo.

Najwięksi na świecie emiterzy gazów USA, Chiny, Indie nie zapominajmy o wojsku nie podpisują żadnych zobowiązań i wszystko maja w 4 literach.

A co, na to pani Taylor Swift?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.