Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1996 wyświetleń

Maszynista kradł paliwo

Maszynista ukradł paliwo z lokomotywy. Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 59-letniemu maszyniście. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei na gorącym uczynku kradzieży paliwa z lokomotywy. 59-latek przelał do plastikowych pojemników 78 litrów oleju napędowego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 2.00. Funkcjonariusze SOK-u, pełniący nocną służbę, zauważyli mężczyznę przy zbiorniku z paliwem jednej z lokomotyw. Kiedy podeszli bliżej zobaczyli, jak przelewa on olej napędowy w plastikowy pojemnik. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 59-letni maszynista. Mężczyzna przyznał, że po spuszczeniu kilku litrów paliwa miał zacząć pracę i ruszyć lokomotywą w trasę. W trakcie przeszukania samochodu 59-latka zabezpieczono kolejne pojemniki z olejem napędowy. Łącznie zabezpieczono 78 litrów tego paliwa. O całym zdarzeniu poinformowano policję.

Teraz 59-latek usłyszy zarzut kradzieży oleju napędowego. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

Komentarze (2)

Nie no ludzie za kradzież paliwa do 5 lat ? Przecież za brutalne pobicie, napady tyle się dostaje. Im bardziej się zagłębiam w polskie prawo, tym bardziej mnie ono śmieszy. Straszny przestępca ! Najlepiej mu dać dożywocie !

Każdy kradnie to co może ,niech dadzą godne zarobki to tego nie będzie .W naszym rządzie nie takie przekręty robią i dobrze ,co maja wysokie dochody ,ale im mało.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.