Oferty i promocje

  • 5 komentarzy
  • 5154 wyświetleń

Masło uwielbiane przez Polaków ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność

Na tegorocznych targach Polagra w Poznaniu, 26 września 2022 r. odbyło się uroczyste i oficjalne wręczenie znaku Poznaj Dobrą Żywność, otrzymało je masło ekstra Łaciate, którego producentem jest lider branży mleczarskiej SM Mlekpol. Program ten, którego efektem jest nadanie znaku wysokiej jakości produktom spożywczym, prowadzony jest z inicjatywy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Znak Poznaj Dobrą Żywność (PDŻ) przyznawany jest wyrobom, które spełniają kryteria, opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. Oznaczenie produktu tym znakiem to gwarancja wysokiej i stabilnej jakości, a także pomoc konsumentom w wyborze odpowiedniego dla nich produktu.


Polska jest krajem, w którym istnieje silnie zakorzeniona tradycja spożycia masła. Obecnie świadomość konsumentów, poparta wiedzą i badaniami środowisk naukowych i ekspertów żywieniowych, powoduje, że klienci często sięgają po masło. Stawiają jednak na sprawdzone produkty i mają duże zaufanie do znanych, rodzimych marek. Dlatego tak chętnie wybierają masło Łaciate ekstra 200 g.


Jest ono podstawowym produktem w zakupowym koszyku wielu Polaków i dobrze wpisuje się także w trend związany z poszukiwaniem wyrobów naturalnych jak najmniej przetworzonych i o jak najprostszym składzie. W maśle znajdziemy zdrowe tłuszcze, które są niezbędnymi składniki w zbilansowanej diecie. Często jest ono wykorzystywane do przygotowania kanapek, potraw na ciepło, czy domowych wypieków. Dostarcza cennych składników odżywczych, witamin i energii, niezbędnych do codziennej aktywności. SM Mlekpol wytwarza masło Łaciate z polskiego mleka o najwyższej jakości, według wieloletnich sprawdzonych receptur. 

 

Gratulujemy!

Komentarze (5)

Rolnicy odchodzą od produkcji mleka.A czy ono jest zdrowe to kto z nas wie?Po prostu jest i nic lepszego nie ma jak na dziś lepszego.Smacznego.

Kto je masło łaciate ten ma myśli kudłate.

Alan a skad Ty takie wiadomosci przynosisz?

Dobre masło ale cena odstrasza !!!!!

Zdaje się, że całkiem niedawno eksperty mówiły że masło jest nie za bardzo zdrowe dla nas, że zdrowsza jest margaryna. Dlaczego producent masła nie umieszcza na opakowaniu rzeczywistego i całkowitego składu tego produktu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.