wtorek, 4 października 2022

Sport

Maratonka. Bieg Tatarski w Prostkach 2022

16 lipca 2022 r.  w Prostkach odbył się Bieg Szlakiem Tatarskim.

 

Klub z Grajewa wziął udział w tym biegu po raz kolejny. Nasi ludzie nawet wygrywali kiedyś ten bieg i pewnie jeszcze nie raz ktoś z nas stanie na pudle. Dziś na pudle stanął Adam jako najlepszy biegacz z Prostek. Gratulacje!

 

 Trasa biegu była prawie identyczna jak w zeszłym roku, w lesie przy Prostkach i Boguszach. Jest to trasa, którą często biegamy treningowo, więc czuliśmy się tam jak w domu. Bardzo fajna atmosfera stworzona w dużej mierze przez Wójta Gminy Prostki, który tym razem nie mógł z nami wystartować tak jak w zeszłym roku, gdyż miał na głowie obowiązki służbowe. A jakie to były obowiązki, to dowiedzieliśmy się podczas startu, kiedy okazało się, że w samo południe wójt będzie udzielał ślubu naszemu trenerowi Przemkowi. Nagraliśmy z tej okazji wspólne życzenia dla młodej pary.

 

 

Odnośnie samego biegu to cóż, oby więcej takich imprez i zaangażowania samorządów do organizacji podobnych przedsięwzięć. Może nie było jakiś mega cenny nagród, ale bieg bez wpisowego, blisko Grajewa, na malowniczej trasie, wśród znajomych biegaczy, z pakietem startowym i obiadem. Krótko mówiąc grzech nie pobiec.

 

Maratonka 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.