wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 5094 wyświetleń

Majówka z GCK

Majówka z GCK

Majówka z Grajewskim Centrum Kultury

3 maja na placu przed Urzędem Miasta odbyła się już po raz kolejny Majówka z Grajewskim Centrum Kultury, której uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski.

W bieżącym roku dzięki współpracy z zespołem animatorów z Giżycka „Animosfera” GCK przygotowało szereg atrakcji dla mieszkańców naszego miasta. Można było skorzystać z m.in. malowania buzi, kolorowanek w plenerze, puszczania baniek mydlanych, czy plenerowych gier planszowych, szermierki, łucznictwa, i wielu innych atrakcji. Na dzieci czekały również: dmuchany zamek, malowanie palcami na folii aluminiowej, wata cukrowa i popcorn, na dorosłych stoiska gastronomiczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, w której można było wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Piknik był okazją nie tylko do zabawy, ale również do nauki. W jego trakcie odbył się bowiem pokaz ratownictwa medycznego i sposobów udzielania pierwszej pomocy.

Kolejnym punktem programu był występ zespołu Freakin Rudeboys z Ełku. Grupa grająca muzykę reggae wprawiła wszystkich zgromadzonych w pozytywny nastrój.

Na zakończenie w obecności organizatorów Dyrektora GCK Tomasz Dudzińskiego i Kierownika działu programowego Moniki Soroko odbyło się losowanie licznych nagród rzeczowych wśród osób, które aktywnie uczestniczyły w pikniku.

 fot.GCK

Komentarze (1)

szkoda że grajewiacy tacy sztywni,jesli chodzi o muzykę ech

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.