niedziela, 26 czerwca 2022

Kraj

  • 7 komentarzy
  • 4101 wyświetleń

Ślubu nie będzie

On ma 28 lat, ona 17. Porwał ją z miłości. Chciał doprowadzić przed ołtarz. Łomżyńscy policjanci uwolnili niedoszłą pannę młodą. Kawaler i czterej jego pomocnicy zostali zatrzymani. „Noc poślubną” spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Łomży na ulicy Skłodowskiej. Pięciu młodych mężczyzn porwało z parkingu wracającą ze szkoły do domu 17-latkę. Jeden z nich, 28-latek, upatrzył ją sobie na przyszłą żonę. Dziewczynę siłą wciągnęli do samochodu. Uwięzili ją w jednym z łomżyńskich mieszkań, gdzie miał odbyć się ślub. Aby zmusić do tego swoją wybrankę kawaler groził i straszył pobiciem. Niedoszły pan młody najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawy z tego, że krzywdzi dziewczynę. Żeby „narzeczona” nie uciekła mężczyźni zabrali jej telefon. Całe zdarzenie widziały siostra i koleżanka uprowadzonej nastolatki. O zaginięciu córki policję powiadomił jej ojciec. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie 17-latka jest przetrzymywana. Uwolnili dziewczynę, a młodych porywaczy zatrzymali. Niespełnioną „noc poślubną” spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

KWP w Białymstoku

Komentarze (7)

co za glupek przeciez takie zeczy czyli sluby robi sie z milosci a nie z glupoty

Współczuje porwanej dziewczynie i nie wyobrażam sobie co musiała przeżywać w takiej chwili.Strach po ulicach chodzić - nie wiadomo co chodzi po głowie jakiemuś idiocie...

ale to WY nie wiecie,że to tak ludzie narodowości cyganskiej robią ?? Zone upatruje,za włosy i do auta..a potem z niej żonę robi..Stary jak świat obrządek..

glupek nie glupek ale napewno mu zalezalo a ze niechciala to juz inna sprawa a swoja droga zeby tylko tacy idioci chodzili po ulicy to bylo by dobrze latwo kogos oceniac najpierw trzeba spojzec na siebie i tyle co wcale nieznaczy ze zrobil dobrze bo mogl to inaczej zrobic pozdrawiam.

Nawet w komunikacie zamieszczą reklame... Nie na tym polega zbijanie kasy drogie e-grajewo :pp Fajne Telefony

Czeczeni a Romowie czyli Cygaie to dwie odrębne narodowości tak trudno to zrozumieć

zebym placil dla swojego ochroniaza na pewno by mnie chronil ale policja nie chroni oni po prostu sa na etacie i maja vw dupie ciebie i mnie. jasne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.