Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 5759 wyświetleń

Ślubowanie w SP nr 1

19. października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie odbyło się ,,Ślubowanie uczniów klas pierwszych”. Uroczystość miała podniosły charakter. W odświętnych strojach pierwszoklasiści wyglądali niezwykle dostojnie. Swym występem udowodnili, że znają już zasady zachowania się w szkole, kochają swoją ojczyznę, wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicach i potrafią godnie reprezentować  szkołę. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez rodziców i zaproszonych gości. Uczniowie klas pierwszych z dumą powtarzali słowa ślubowania: ,,[..]Będę dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły”. Ślubowali nie tylko dbać o dobre imię szkoły i sumienną naukę, ale również o szacunek okazywany nauczycielom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom. Symbolicznego pasowania dokonali wicedyrektor szkoły pani Irena Stypułkowska oraz Burmistrz Miasta Grajewo  pan Dariusz Latarowski. 

Dzieci na pamiątkę otrzymały dyplomy. Nie zabrakło gratulacji, wspaniałych życzeń i upominków od uczniów klas drugich i zaproszonych gości. Ostatnim akcentem uroczystości były pamiątkowe fotografie oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

FOT.SP 1

 

Komentarze (4)

Uroczystość w Jedynce jak zawsze na wysokim poziomie, dzieciaki świetnie przygotowane, dekoracja piękna, podziękowania nauczycielom

Rewelacja! Jedynka zawsze górą.

Wspaniała uroczystość, gratuluję Dyrekcji i Wychowawczyniom. Cieszę się, że moje dziecko uczęszcza do tej szkoły.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.