Kultura i rozrywka

Ślubowanie klas I w SP2

13 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych.


         Na uroczystość przybył Burmistrz Miasta Grajewo Pan Dariusz Latarowski, Wiceburmistrz Pan Maciej Bednarko, Pani Julita Wiluk i Pani Monika Stefańska oraz dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice klas pierwszych.
Wszystkich zebranych powitała uczennica klasy III Gimnazjum oraz Pani Dyrektor Barbara Ciszewska, która życzyła dzieciom sukcesów oraz dużo radości w każdym dniu nauki.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie złożyli przysięgę na sztandar Szkoły. Aktu pasowania na ucznia dokonał Pan Burmistrz Dariusz Latarowski. Pamiątkowe dyplomy wręczyła Pani dyrektor Barbara Ciszewska. Następnie dzieci z klas pierwszych z wielkim zaangażowaniem i radością zaprezentowały część artystyczną. Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Panie wychowawczynie klas I zapoznawały i wdrażały swoich uczniów do pełnienia różnych obowiązków wynikających z faktu rozpoczęcia nauki w szkole.

Zaproszeni goście na koniec uroczystości łożyli wszystkim pierwszakom oraz ich rodzicom i nauczycielom serdeczne życzenia, nagradzając dzieci drobnymi upominkami.   W podniosłym nastroju dumnie pierwszaki z rodzicami rozeszli się do domów. -  opisują  Wychowawczynie klas I

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.